Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Antispyware 9

Kategoria: Antyspyware
Producent: SOFTWIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 16.5
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 247

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Antispyware 9

BitDefender Antispyware to program, który w czasie rzeczywistym chroni komputer przed atakami spyware. Program używa autoryzowanych technologii w celu wykrywania zagrożenia.


BitDefender Antispyware posiada certyfikację Checkmark Antispyware, która gwarantuje wysoką wykrywalność złośliwego oprogramowania. Program korzysta z uaktualnianej na bieżąco bazy danych sygnatur oprogramowania spyware, dzięki czemu gwarantuje bardzo wysoki poziom ochrony. 

Podobne Antyspyware

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Antispyware 9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie