Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BitDefender Antispyware 9

Kategoria: Antyspyware
Producent: SOFTWIN
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 16.5
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 247

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BitDefender Antispyware 9

BitDefender Antispyware to program, który w czasie rzeczywistym chroni komputer przed atakami spyware. Program używa autoryzowanych technologii w celu wykrywania zagrożenia.


BitDefender Antispyware posiada certyfikację Checkmark Antispyware, która gwarantuje wysoką wykrywalność złośliwego oprogramowania. Program korzysta z uaktualnianej na bieżąco bazy danych sygnatur oprogramowania spyware, dzięki czemu gwarantuje bardzo wysoki poziom ochrony. 

Podobne Antyspyware

 • Spy Emergency

  Spy Emergency jest aplikacją, która skutecznie chroni użytkownika przed zagrożeniem ze strony oprogramowania szpiegującego. Program działa w oparciu o rezydentna tarczę ochronną.

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • Emsisoft Anti-Malware

  Jeżeli masz problem z koniami trojańskimi, dialerami, komponentami spyware i adware, robakami innego typu złośliwym oprogramowaniem, aplikacja Emsisoft Anti-Malware pomoże Ci się z nimi uporać.

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BitDefender Antispyware 9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie