Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bezpiecznik 3.2.1.1

Kategoria: Antyspyware
Producent: Gadu-Gadu Sp. z o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 1.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 489

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bezpiecznik 3.2.1.1

Bezpiecznik to bezpłatny program, który wykrywa groźne aplikacje – zazwyczaj instalują się one bez wiedzy użytkownika na jego komputerze, często na przykład mogą być nieświadomie zainstalowane wskutek otworzenia zainfekowanej strony WWW.

Bezpiecznik 3.2.1.1 skutecznie radzi sobie z takimi programami, również ich najnowszymi wersjami.

Nowe wydanie Bezpiecznika jest odpowiedzią na nowo powstające zagrożenia oraz sygnały spływające do Centrum Bezpieczeństwa Gadu-Gadu.

Program „Bezpiecznik” jest częścią akcji „Bezpieczne Gadu-Gadu”, która adresowana jest do użytkowników komunikatora Gadu-Gadu i ma na celu informowanie o zasadach bezpiecznego korzystania z Internetu. Akcja prowadzona jest wspólnie przez Gadu-Gadu i CERT Polska, zespół działający w ramach NASK. Bezpiecznik nie jest programem antywirusowym. Dla pełnej ochrony komputera i danych zalecane jest stosowanie najnowszych wersji programów antywirusowych oraz przestrzeganie zasad bezpiecznego korzystania z Internetu.

Aplikacja jest bezpłatna dla użytkowników komunikatora Gadu-Gadu.

Podobne Antyspyware

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.

 • Malwarebytes Anti-Malware

  Malwarebytes' Anti-Malware to prosty w użyciu, ale niezwykle efektywny chroniący komputer przed nieproszonymi gośćmi.

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bezpiecznik 3.2.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie