Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVG Anti-Rootkit Free 1.1.0.42

Kategoria: Antyspyware
Producent: AVG Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1772

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AVG Anti-Rootkit Free 1.1.0.42

AVG Anti-Rootkit Free to  narzędzie służące do wykrywanie i usuwania rootkitów.

Rootity stanowią poważne zagrożenie, ponieważ potrafią ukryć niebezpieczne dla użytkownika komponenty (keyloggery, trojany etc.) przed programami  antywirusowymi. Wykrycie załośliwych aplikacji stosujących tę technikę jest wyjątkowo trudne.

Licencjonowanie
* AVG Anti-Rootkit Free nie posiada żadnego wsparcia technicznego.
* AVG Anti-Rootkit Free jest rozpowszechniany jako freeware i nie są pobierane żadne opłaty za jego użytkowanie.
* Użytkowanie AVG Anti-Rootkit Free musi być zgodne z zapisami licencji programu.

Podobne Antyspyware

 • SpyWall Anti-Spyware

  SpyWall Anti-Spyware jest narzędziem chroniącym komputer użytkownika w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi i atakami z sieci.

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • SpywareBlaster

  SpywareBlaster jest skuteczną aplikacją, która chroni komputer przed zagrożeniami ze strony oprogramowania szpiegującego. Aplikacja działa z przeglądarkami Internet Explorer oraz Mozilla.

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVG Anti-Rootkit Free 1.1.0.42Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie