Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AVG Anti-Rootkit Free 1.1.0.42

Kategoria: Antyspyware
Producent: AVG Technologies
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 0.5 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP
Liczba pobrań: 1774

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis AVG Anti-Rootkit Free 1.1.0.42

AVG Anti-Rootkit Free to  narzędzie służące do wykrywanie i usuwania rootkitów.

Rootity stanowią poważne zagrożenie, ponieważ potrafią ukryć niebezpieczne dla użytkownika komponenty (keyloggery, trojany etc.) przed programami  antywirusowymi. Wykrycie załośliwych aplikacji stosujących tę technikę jest wyjątkowo trudne.

Licencjonowanie
* AVG Anti-Rootkit Free nie posiada żadnego wsparcia technicznego.
* AVG Anti-Rootkit Free jest rozpowszechniany jako freeware i nie są pobierane żadne opłaty za jego użytkowanie.
* Użytkowanie AVG Anti-Rootkit Free musi być zgodne z zapisami licencji programu.

Podobne Antyspyware

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.

 • Emsisoft Anti-Malware

  Jeżeli masz problem z koniami trojańskimi, dialerami, komponentami spyware i adware, robakami innego typu złośliwym oprogramowaniem, aplikacja Emsisoft Anti-Malware pomoże Ci się z nimi uporać.

 • Norman Malware Cleaner

  Norman Malware Cleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja skanuje komputer użytkownika,lub wybrane elementy dysku i usuwa wykryte szkodniki. Raport zapisywany jest w postaci pliku.

 • GridinSoft Anti-Malware

  Skuteczne i proste w obsłudze narzędzie, które pełni rolę uzupełnienia dla standardowego pakietu zabezpieczającego i służy do wyszukiwania oraz usuwania zagrożeń, wirusów i robaków.

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AVG Anti-Rootkit Free 1.1.0.42Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie