Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ad-Aware SE Personal 1.06

Kategoria: Antyspyware
Producent: Lavasoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 2.8 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1472

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ad-Aware SE Personal 1.06

Ad-Aware to program, który w bezpieczny sposób usuwa „szpiegowskie” komponenty instalowane przez niektóre aplikacje na licencji adware (np.: KaZaA)

Narzędzie usuwa min. programy:  Adware, Alexa, Aureate, Comet Cursor, Cydoor, Doubleclick, DSSAgent, EverAd, OnFlow, Flyswat, Gator, TimeSink, Web3000 i Webhancer. Ad-Aware posiada możliwość utworzenia kopi zapasowej z usuwanych plików, jest to przydatne ponieważ niektóre aplikacje na licencji adware przestają działać po usunięciu komponentów penetrujących komputer.  

Uwaga!
Wersja freeware przeznaczona jest tylko do użytku domowego.

Podobne Antyspyware

 • Norman Malware Cleaner

  Norman Malware Cleaner to bezpłatna aplikacja przeznaczona do lokalizowania i usuwania złośliwego oprogramowania. Aplikacja skanuje komputer użytkownika,lub wybrane elementy dysku i usuwa wykryte szkodniki. Raport zapisywany jest w postaci pliku.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • SUPERAntiSpyware Free Edition

  Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ad-Aware SE Personal 1.06Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie