Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ad-Aware Free pro

Kategoria: Antyspyware
Producent: Lavasoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.04.2009
Rozmiar: 73 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 4290

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ad-Aware Free pro

Ad-Aware firmy Lavasoft jest wiodącym programem typu antyspyware. Ad-Aware chroni przed zagrożeniami czyhającymi na nasz komputer - agresywne pop-upy, kradzież danych czy procesy spowalniające działanie komputera. Z tymi i wieloma innymi utrapieniami z łatwością radzi sobie darmowy program Ad-Aware.

Ad-Aware jest programem bardzo łatwym w użyciu. Program sam rozpoznaje potencjalne zagrożenie, ocenia stopień zagrożenia, i pozwala usunąć lub zablokować groźne aplikacje i procesy tak, aby prywatne dane były bezpieczne.

Właściwości najnowszej darmowej wersji Ad-Aware:

+ Ad-Watch Live! – wykrywa złośliwe aplikacje próbujące uruchomić się na komputerze, następnie powiadamia o tym fakcie użytkownika dając mu możliwość usunięcia lub zablokowania zagrożenia.

+ Ad-Watch Live! Basic – na bieżąco wykrywa zainfekowane pliki próbujące uruchomić się w komputerze.

+ Wszechstronne zabezpieczenie przeciw wszelkiego rodzaju zagrożeniami - programami szpiegującymi, trojanami, rootkitami, programami wykradającymi hasła.

+ Automatyczne aktualizacje – dzięki nim Ad-Aware rozpoznaje najnowsze zagrożenia.

+ Lavasoft SmartSet – zaraz po zainstalowaniu program jest gotowy do pracy a domyślne ustawienia zostały przygotowane z myślą o jak najlepszej ochronie komputera od pierwszej sekundy działania.

+ Skanowanie urządzeń pamięci zewnętrznej takich jak iPod, DVD, USB i każde inne urządzenie, które można podłączyć do komputera.

+ Personalizacja skanowania – możesz ustawić częstsze skanowanie wybranych folderów

+ ThreatWork – po zakończonym skanowaniu specjalny program wysyła wyniki skanowania do pracowników Lavasoft, dzięki czemu uczestniczysz w tworzeniu bazy niebezpiecznych elementów.

+ TrackSweep – wymazuje ślady pozostawione podczas przeglądania stron internetowych przeglądarkach Internet Explorer, Firefox, and Opera.

+ System Restore Point – jeśli obawiasz się, że usuniesz ważne pliki systemowe, najpierw zapamiętaj stan sprzed skanowania, do którego możesz wrócić w razie problemów.

+ Wyjątkowo niskie zużycie pamięci.

+ Pin-Point Scanning – klikając prawym przyciskiem myszy na plik możemy uzyskać informacje czy nie stanowi on zagrożenia.

+ Ikonka systemowa – szybki dostęp do programu za pomocą ikonki systemowej w pasku zadań.

+ Zachowywanie raportów z przeprowadzonych procesów skanowania w pliku TXT.

+ Pełne zintegrowanie z Centrum Zabezpieczeń Windows.

+ Rozbudowana pomoc – dzięki forum Lavasoft masz szybki dostęp do pomocy technicznej.

+ Możliwość ustawienia skanowania systemu w określonym czasie.

+ Nowy wygląd plus niesłychanie łatwa obsługa.

+ Wiele innych funkcji oferują płatne wersje Ad-Aware Plus i Ad-Aware Pro.

W chwili kiedy czytasz ten tekst twój komputer może być narażony na działanie wielu niebezpiecznych i złośliwych procesów niepostrzeżenie przenikających z internetu. Pobierz darmowy Ad-Aware z pobierz.pl i staw im czoła.

Podobne Antyspyware

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit

 • Spy Emergency

  Spy Emergency jest aplikacją, która skutecznie chroni użytkownika przed zagrożeniem ze strony oprogramowania szpiegującego. Program działa w oparciu o rezydentna tarczę ochronną.

 • SpywareBlaster

  SpywareBlaster jest skuteczną aplikacją, która chroni komputer przed zagrożeniami ze strony oprogramowania szpiegującego. Aplikacja działa z przeglądarkami Internet Explorer oraz Mozilla.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ad-Aware Free proAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie