Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ad-Aware Free Anti-Malware 8.2

Kategoria: Antyspyware
Producent: Lavasoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 26.02.2010
Rozmiar: 92 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 2513

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ad-Aware Free Anti-Malware 8.2

Ad-Aware Free Anti-Malware 8.2 jest darmową ale co za tym idzie podstawową wersją programów chroniących komputer firmy Lavasoft. Łącząc w sobie technologie wykrywania zagrożeń typu spyware, Ad-Aware Free jest dobrym bezpłatnym narzędziem do walki z najgroźniejszymi zagrożeniami płynącymi z sieci. Najnowszy Ad-Aware Free Anti-Malware 8.2 posiada lepszą technologię detekcji (Genotype Detection Technology), nowy system usuwania zagrożeń typu rootkit i malware, tarczę chroniąca pobieranie z internetu oraz skaner poczty e-mail. Niestety Ad-Aware po polsku nie jest dostępny. Jednak program jest na tyle prosty w obsłudze, że każdy poradzi sobie z obsługą prostego obcojęzycznego menu. Dodatkowo brak polskiej wersji językowej powinno powetować to, że Ad-Aware jest do pobrania całkowicie za darmo.

Ad-Aware Free Anti-Malware posiada ochronę w czasie rzeczywistym, opcję usuwania rootkitów oraz skaner e-maili napływających do programu pocztowego. Ad-Aware przeprowadza free download aktualizacji bazy sygnatur wirusów, abyś na bieżąco był chroniony przed najnowszymi zagrożeniami. Przeprowadzaj spokojnie transakcje bankowe i rób bezpiecznie zakupy online - Ad-Aware Free Anti-Malware chroni przed kradzieżą tożsamości, programami wykradającymi hasła, programami typu keylogger, spyware, trojan i innymi rodzajami przestępczości wirtualnej. Program pozwala zacierać ślady transakcji przeprowadzanych w internecie i współpracuje z przeglądarkami Internet Explorer, Opera i Mozilla Firefox. Ad-Aware 8 posiada funkcję Download Guard, która skanuje pobierane przez Internet Explorer pliki. Wypróbuj Ad-Aware – pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem.

Warto w kilku słowach wspomnieć czym rożni się Ad-Aware Free od wersji płatnych. Dwa bogatsze programy ochrony Ad-Aware Plus i Pro (w cenach producenta odpowiednio 25 i 37 USD) posiadają bardziej rozwinięte mechanizmy skanowania heurystycznego i bardziej zaawansowane opcje usuwania groźnych elementów oraz, co najważniejsze, skaner antywirusowy. Kupując licencję Ad-Aware zyskujesz również bezpłatną opiekę techniczna i kilka przydatnych funkcji programu, jak: terminarz, tryb dyskretny, obsługę z linii komend, funkcję Lavasoft ToolBox i inne. Dla odbiorców biznesowych przygotowano zaawansowany program Ad-Aware Business Edition, który gwarantuje bezpieczeństwo wszystkich komputerów w firmie. Minimalna cena wersji Business to 255 USD za licencję na 10 stanowisk. Szczegóły oferty, pełny cennik, porównanie produktów oraz sklep online znajdziesz na stronie oficjalnej producenta – www.lavasoft.com.

Licencja
Licencja, na jakiej rozpowszechniana Anti-Malware Ad-Aware to freeware. Warunkiem używania Ad-Aware za darmo jest niestosowanie go w celach komercyjnych.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne z jakimi kompatybilny jest Ad-Aware: XP, Vista, Windows 7 i Windows 2000 Pro. Ad-Aware obsługuje Windows 7 i Vista w wersjach 32- i and 64-bit. Firma Lavasoft nie przygotowała wersji Ad-Aware na Linux i Mac.

Wersja językowa
Ad-Aware w wersji pl nie jest dostępna. Ad-Aware Free Anti-Malware 8.2 można używać w wersjach: angielskiej, francuskiej, niemieckiej, chińskiej, japońskiej, włoskiej, holenderskiej, hiszpańskiej, portugalskiej i szwedzkiej.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 600 MHz, 100 MB RAM, 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym.

Pamiętaj o poprawnej pisowni nazwy programu, pomyłka w pisowni (np. Aware Ad, AdAware) uniemożliwia szybkie znalezienie oryginalnego oprogramowania. Ściągnij Ad-Aware – darmowy program chroniący bezpieczeństwo twego komputera. Podobne do Ad-Aware programy na Mac i Linux znajdziesz w dziale programy.

Podobne Antyspyware

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • Malwarebytes Anti-Malware

  Malwarebytes' Anti-Malware to prosty w użyciu, ale niezwykle efektywny chroniący komputer przed nieproszonymi gośćmi.

 • SysProt AntiRootkit

  SysProt AntiRootkit to darmowe narzędzie typu anty rootkit

 • Spy Emergency

  Spy Emergency jest aplikacją, która skutecznie chroni użytkownika przed zagrożeniem ze strony oprogramowania szpiegującego. Program działa w oparciu o rezydentna tarczę ochronną.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ad-Aware Free Anti-Malware 8.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie