Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ad-Aware 2008 Free 7.1.0.11

Kategoria: Antyspyware
Producent: Lavasoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 18.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 3880

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Ad-Aware 2008 Free 7.1.0.11

Ad-Aware 2008 to nowa wersja bardzo popularnego programu zapewniającego kompleksową ochronę przed niebezpiecznymi programami (spyware, adware, dialerami, etc.)


W najnowszej odsłonie programu wprowadzono wiele ulepszeń zwiększających bezpieczeństwo. Przebudowany został  silnik skanujący aplikacji dzięki czemu wzrosła szybkość i skuteczność skanowania. Ulepszona została technologia CSI (Code Sequence Identification), która lokalizuje i usuwa głęboko ukryte szkodniki. Dodano możliwość ustalenia harmonogramu skanowania. Wprowadzono aktualizacje przyrostowe, dzięki czemu pobierane pliki są mniejsze. Odświeżono interfejs użytkownika i dodano obsługę skórek.
Dodatkowo wersja pro posiada funkcję ochrony komputera w czasie rzeczywistym (Ad-Watch). 

Podobne Antyspyware

 • Emsisoft Anti-Malware

  Jeżeli masz problem z koniami trojańskimi, dialerami, komponentami spyware i adware, robakami innego typu złośliwym oprogramowaniem, aplikacja Emsisoft Anti-Malware pomoże Ci się z nimi uporać.

 • Spyware Terminator

  Spyware Terminator 3.0 to aplikacja przeznaczona do usuwania z system operacyjnego szkodliwych elementów. Zwykle tego typu aplikacje są „drugą linia obrony” systemu, czyli używamy ich tylko wtedy, gdy główny program antywirusowy przepuścił szkodniki.

 • SpyWall Anti-Spyware

  SpyWall Anti-Spyware jest narzędziem chroniącym komputer użytkownika w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi i atakami z sieci.

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • SpywareBlaster

  SpywareBlaster jest skuteczną aplikacją, która chroni komputer przed zagrożeniami ze strony oprogramowania szpiegującego. Aplikacja działa z przeglądarkami Internet Explorer oraz Mozilla.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ad-Aware 2008 Free 7.1.0.11Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie