Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

a-squared Free 4.5.0.1

Kategoria: Antyspyware
Producent: Emsi Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 60 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 899

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis a-squared Free 4.5.0.1

a-squared free to skuteczne bezpłatne narzędzie usuwające złośliwe oprogramowanie (Malware) Aplikacja wykrywa kilkaset tysięcy różnych programów spyware, trojanów, dialerów, robaków internetowych, etc.

Dzięki automatycznym aktualizacjom program zapewnia skuteczną ochronę przed nowo powstającymi zagrożeniami.

Aplikacja wymaga darmowej rejestracji. Po pierwszym uruchomieniu należy założyć nowe konto klikając Create account, i podać adres e-mail  i imię.  Na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z loginem i hasłem do programu.

Możliwe jest pobranie odpowiedniego spolszczenia.

Podobne Antyspyware

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.

 • SpyWall Anti-Spyware

  SpyWall Anti-Spyware jest narzędziem chroniącym komputer użytkownika w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi i atakami z sieci.

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: a-squared Free 4.5.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie