Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

a-squared Anti-Malware 3.1.0.3

Kategoria: Antyspyware
Producent: Emsi Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Rozmiar: 63 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 605

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis a-squared Anti-Malware 3.1.0.3

A-squared Anti-Malware jest pakietem zabezpieczeń, którego funkcją jest ochrona komputera przed złośliwym oprogramowaniem.


Zestaw składa się z modułów:
- anti-spyware
- anti-virus
- anti-dialer
Każdy z modułów chroni użytkownika przed innego typu zagrożeniami

Do działania program wymaga konta użytkownika. Aby dokonać bezpłatnej rejestracji należy kliknąć Create account, i podać adres e-mail  i imię.  Na podany adres email zostanie wysłana wiadomość z loginem i hasłem do programu.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 30 dni bezpłatnego użytkowania.

Podobne Antyspyware

 • Spy Emergency

  Spy Emergency jest aplikacją, która skutecznie chroni użytkownika przed zagrożeniem ze strony oprogramowania szpiegującego. Program działa w oparciu o rezydentna tarczę ochronną.

 • SUPERAntiSpyware Free Edition

  Każdy, kto dba o bezpieczeństwo swojego komputera, wie, że im więcej programów antywirusowych, tym lepiej. Dlatego też wszyscy posiadacze PC powinni zainteresować się SUPERAntiSpyware Free.

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: a-squared Anti-Malware 3.1.0.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie