Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Spybot Search & Destroy 1.6.2

Kategoria: Antyspyware
Producent: Patrick M. Kolla
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 15,6 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 6692

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Spybot Search & Destroy 1.6.2

Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

Spybot Search Destroy zalicza się do grupy programów antyspyware, których zadaniem jest tropienie (spybot search) i likwidowanie (spybot destroy) wszystkich elementów szpiegujących nasz komputer (spyware).

Spybot Search & Destroy to darmowy ­program, który wykrywa i usuwa z komputera rozmaite rodzaje spyware­. Jeżeli zauważyłeś w swojej przeglądarce internetowej nowe paski narzędzi, których sam nie zainstalowałeś, jeżeli przeglądarka się zawiesza lub, gdy strona startowa zmieniła się bez twojej wiedzy, najprawdopodobniej twój komputer jest zainfekowany wirusem typu ­spyware­. Jeżeli niczego nie zauważyłeś, komputer może również być zainfekowany komputer, ponieważ istnieją spyware’y, które skrycie monitorują ślady po przeglądaniu stron internetowych, aby stworzyć profil marketingowy, sprzedawany później firmom reklamowym.

Ten doskonały program, w skrócie spybot s&d, zajmuje zaledwie 14 MB miejsca na dysku twardym użytkownika i jest kompatybilny z wszystkimi wersjami systemu operacyjnego firmy Microsoft – Windows (łącznie z Windows Vista).

Spybot Search & Destroy potrafi wykryć i usunąć wiele rodzajów adware z twego komputera. Potrafi również wyczyścić historię przeglądanych stron i używanych programów, co jest szczególnie przydatne gdy dzieli się komputer z innymi osobami. Pliki wybrane do usunięcia wędrują do załączonej niszczarki, która gwarantuje ich całkowite usunięcie z systemu. Zaawansowanie użytkownicy ucieszą się z opcji naprawy niespójności w rejestrze, które spowodowane są obecnością złośliwego oprogramowania. Pożyteczna funkcją jest darmowa aktualizacja przez internet, co zapewnia, że program zawsze ma najnowsze dane dotyczące zagrożeń.

Spybot Search & Destroy 1.6.2 zyskał kilka ulepszeń interfejsu, takich jak opcja wyboru skórek. Rezultaty skanowania pojawiają się teraz pogrupowane w drzewo a specjalny panel pozwala przeglądać informacje na temat wybranego pliku i decydować czy ma być zniszczony od razu. Kolejna funkcja blokuje niepotrzebne pliki płynące z internetu zanim jeszcze pojawią sie w twoim komputerze. Funkcja Secure Shredder umożliwia całkowite usunięcie niepotrzebnych plików z komputera. Spybot Search & Destroy umożliwia także zablokowanie serwerów wysyłających adware oraz kontrolę nad listą programów, które otwierają się automatycznie przy starcie systemu.

Nowościami w aplikacji jest obsługa najnowszej wersji przeglądarki Opera­, obsługa Google ­Chrome oraz ulepszone działanie programu podczas szybkiego przełączania użytkowników.

Darmowy Spybot jest dopracowany pod każdym względem – program nawet archiwizuje dane, dzięki czemu możliwe jest odzyskanie przypadkowo usuniętych aplikacji.

Skrótowa nazwa Spybot s&d jest często mylnie szukana za pomocą frazy "Spybotsd" co nie jest poprawne.

Spybot Free to aplikacja godna polecenia - download Spybot już teraz całkowicie ze żadnych opłat ze strony serwisu pobierz.pl.

­Certyfikat___pl

Podobne Antyspyware

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.

 • 1-2-3 Spyware Free

  1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware.Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji.

 • Malwarebytes Anti-Malware

  Malwarebytes' Anti-Malware to prosty w użyciu, ale niezwykle efektywny chroniący komputer przed nieproszonymi gośćmi.

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Spybot Search & Destroy 1.6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie