Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GridinSoft Anti-Malware 3.0.28.0

Kategoria: Antyspyware
Producent: GrindinSoft. LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.02.2016
Rozmiar: 1,2 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 34

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GridinSoft Anti-Malware 3.0.28.0

GridinSoft Anti-Malware skuteczne i proste w obsłudze narzędzie do skanowania, wyszukiwania a następnie kasowania różnego rodzaju zagrożeń, takich jak wirusy, boty, robaki, komponenty szpiegujące i reklamowe, trojany, rootkity i inne elementy zagrażające naszej prywatności.

Program GridinSoft Anti-Malware może pełnić rolę bardzo skutecznego i cennego rozszerzenia standardowego zestawu programów antywirusowych instalowanych na komputerze. Narzędzie przyda się głównie wtedy, gdy komputer został już zainfekowany, a zainstalowany antywirus oraz zapora sieciowa nie poradziły sobie z zagrożeniem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby z programu korzystać profilaktycznie i od czasu do czasu skanować dyski komputera w poszukiwaniu nieproszonych „gości”. 

Jeśli chodzi o sam sposób działania, program posiada aż 5 różnych trybów skanowania, które obejmują działaniem praktycznie wszystkie obszary oraz pełną zawartość systemu. Rzecz jasna możemy również samodzielnie wybrać miejsca, które chcemy przeskanować tj. dyski wymienne, konkretne foldery oraz inne lokalizacje, które stanowią potencjalne zagrożenie dla systemu i prywatnych danych. Poza analizą zgromadzonych na dyskach twardych materiałów możemy również skanować programu uruchamiane wraz ze startem systemu, co pozwoli nam wyeliminować zagrożenia już podczas włączania komputera. 

Ponadto możemy sprawdzić pamięć podręczną, wszystkie usługi, pozycje LSP oraz BHO, jak również sekcje ActiveX. Największą zaletą programu jest jego skuteczność oraz wysoka wykrywalność, dzięki czemu za pomocą GridinSoft Anti-Malware wyszukamy komponenty, które zazwyczaj pomijane są przez programy antywirusowe dostępne za darmo w sieci. Skanowanie i usuwanie szkodników to jednak nie wszystkie funkcje.

Ciekawą funcjonalnością jest także możliwość resetowania ustawień przeglądarki Internet Explorer, oczyszczanie pliku HOSTS i resetowania konfiguracji mechanizmu Windows Update. Dostępne opcje konfiguracyjne pozwalają użytkownikowi dostosować do własnych preferencji wiele atrybutów działania programu. Przykładowo możemy włączyć funkcję ignorowania dużych plików o wadze ponad 16 MB, archiwów bądź niekompletnych danych. 

Sporą wadą programu jest jego bardzo ograniczona licencja testowa. Program GridinSoft Anti-Malware w tej wersji pozwala na korzystanie przez 15 dni. Co więcej, niektóre zagrożenia nie mogą zostać usunięte. 

Podobne Antyspyware

 • AVG Anti-Spyware

  AVG Anti-Spyware Free jest darmowym narzędziem ochrony przed spyware, opracowanym przez firmę AVG Technologies do użytku domowego. Program zabezpiecza komputer użytkownika przed spyware, dialerami, końmi trojańskimi, keyloggerami, etc.

 • SpywareBlaster

  SpywareBlaster jest skuteczną aplikacją, która chroni komputer przed zagrożeniami ze strony oprogramowania szpiegującego. Aplikacja działa z przeglądarkami Internet Explorer oraz Mozilla.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GridinSoft Anti-Malware 3.0.28.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie