Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

GridinSoft Anti-Malware 3.0.28.0

Kategoria: Antyspyware
Producent: GrindinSoft. LLC
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.02.2016
Rozmiar: 1,2 MB
System operacyjny: Windows 7, 8, 10
Liczba pobrań: 30

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis GridinSoft Anti-Malware 3.0.28.0

GridinSoft Anti-Malware skuteczne i proste w obsłudze narzędzie do skanowania, wyszukiwania a następnie kasowania różnego rodzaju zagrożeń, takich jak wirusy, boty, robaki, komponenty szpiegujące i reklamowe, trojany, rootkity i inne elementy zagrażające naszej prywatności.

Program GridinSoft Anti-Malware może pełnić rolę bardzo skutecznego i cennego rozszerzenia standardowego zestawu programów antywirusowych instalowanych na komputerze. Narzędzie przyda się głównie wtedy, gdy komputer został już zainfekowany, a zainstalowany antywirus oraz zapora sieciowa nie poradziły sobie z zagrożeniem. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby z programu korzystać profilaktycznie i od czasu do czasu skanować dyski komputera w poszukiwaniu nieproszonych „gości”. 

Jeśli chodzi o sam sposób działania, program posiada aż 5 różnych trybów skanowania, które obejmują działaniem praktycznie wszystkie obszary oraz pełną zawartość systemu. Rzecz jasna możemy również samodzielnie wybrać miejsca, które chcemy przeskanować tj. dyski wymienne, konkretne foldery oraz inne lokalizacje, które stanowią potencjalne zagrożenie dla systemu i prywatnych danych. Poza analizą zgromadzonych na dyskach twardych materiałów możemy również skanować programu uruchamiane wraz ze startem systemu, co pozwoli nam wyeliminować zagrożenia już podczas włączania komputera. 

Ponadto możemy sprawdzić pamięć podręczną, wszystkie usługi, pozycje LSP oraz BHO, jak również sekcje ActiveX. Największą zaletą programu jest jego skuteczność oraz wysoka wykrywalność, dzięki czemu za pomocą GridinSoft Anti-Malware wyszukamy komponenty, które zazwyczaj pomijane są przez programy antywirusowe dostępne za darmo w sieci. Skanowanie i usuwanie szkodników to jednak nie wszystkie funkcje.

Ciekawą funcjonalnością jest także możliwość resetowania ustawień przeglądarki Internet Explorer, oczyszczanie pliku HOSTS i resetowania konfiguracji mechanizmu Windows Update. Dostępne opcje konfiguracyjne pozwalają użytkownikowi dostosować do własnych preferencji wiele atrybutów działania programu. Przykładowo możemy włączyć funkcję ignorowania dużych plików o wadze ponad 16 MB, archiwów bądź niekompletnych danych. 

Sporą wadą programu jest jego bardzo ograniczona licencja testowa. Program GridinSoft Anti-Malware w tej wersji pozwala na korzystanie przez 15 dni. Co więcej, niektóre zagrożenia nie mogą zostać usunięte. 

Podobne Antyspyware

 • Emsisoft Anti-Malware

  Jeżeli masz problem z koniami trojańskimi, dialerami, komponentami spyware i adware, robakami innego typu złośliwym oprogramowaniem, aplikacja Emsisoft Anti-Malware pomoże Ci się z nimi uporać.

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • Trend Micro HijackThis

  HijackThis jest świetnym programem do usuwanie m.in. oprogramowania podmieniającego stronę startową przeglądarki internetowej. Potrafi wykryć aplikacje szpiegujące, kontrolki ActiveX, dialery paski narzędzi (toolbars), niektóre robaki i konie trojańskie.

 • Anti Trojan Elite

  Anti Trojan Elite służy do ochrony komputera przed koniami trojańskimi (trojanami).

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: GridinSoft Anti-Malware 3.0.28.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie