Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

1-2-3 Spyware Free 4.8

Kategoria: Antyspyware
Producent: Smart PC Solutions, LLC
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.06.2008
Data modyfikacji: 29.09.2011
Rozmiar: 11 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 1661

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis 1-2-3 Spyware Free 4.8

1-2-3 Spyware Free to narzędzie do ochrony komputera i usuwania programów spyware, adware. Program posiada funkcję skanowania komputera oraz ochrony w czasie rzeczywistym przed instalacją niebezpiecznych aplikacji. 

Program umożliwia ustawienie harmonogramu skanowania komputera. Funkcja automatycznej ochrony musi zostać włączona przez użytkownika w głównym oknie programu.

Podobne Antyspyware

 • SUPERAntiSpyware Professional

  SUPERAntiSpyware Professional - aplikacja przeznaczona do likwidowania niebezpiecznego oprogramowania. Narzędzie wykrywa i usuwa szpiegowskie oprogramowanie (spyware, adware, malware, trojans, dialers, worms, keyloggers, hijackers, parasites, rootkits).

 • Spy Emergency

  Spy Emergency jest aplikacją, która skutecznie chroni użytkownika przed zagrożeniem ze strony oprogramowania szpiegującego. Program działa w oparciu o rezydentna tarczę ochronną.

 • Spybot Search & Destroy

  Darmowy ­Spybot Search and Destroy to wiodący program do ochrony naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym.

 • Trojan Remover

  Trojan Remover jak nazwa sama wskazuje to aplikacja przeznaczona do usuwania koni trojańskich i robaków internetowych.

 • Spyware Doctor 2011

  Spyware Doctor 2011 to aplikacja przeznaczona do ochrony systemu przed niepożądanymi obserwatorami, czyli szpiegami. Pod tą kategorię podchodzi nie tylko oprogramowanie spyware, ale także Adare, hijackery, keyloggery i inne nieprzyjemne aplikacje tego typu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: 1-2-3 Spyware Free 4.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie