Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Konektor TP 2.0.1.199

Kategoria: Antydialer
Producent: Telekomunikacja Polska S.A.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.06.2008
Rozmiar: 2.3 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP
Liczba pobrań: 550

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Konektor TP 2.0.1.199

Konektor tp - to program komputerowy chroniący komputer przed niechcianymi dialerami. Jest on nowszą wersją oprogramowania Antydialer tp, który uzyskał najwyższą ocenę ekspertów oraz zdobył podpis Centrum Certyfikacji Signet, który gwarantuje niezmienność kodu od momentu jego podpisania.

Poza zapewnieniem stałej ochrony antydialerowej program umożliwia skanowanie zasobów komputera na żądanie w celu przeszukania dysku i usunięcia znalezionych dialerów. Wykrywa także próby połączenia z nieautoryzowanymi numerami (innymi niż zdefiniowane), informuje o próbie nawiązania połączenia (wyświetla ostrzegawczy komunikat) i blokuje wybieranie numeru. Konektor tp posiada automatyczną funkcję aktualizacji bazy danych dialerów, co zapewnia, że nawet nowo powstałe dialery zostaną rozpoznane przez program i unieszkodliwione.

Podobne Antydialer

  • Anti-Dialer Toolkit 2.1

    Anty-Dialer Toolkit to program chroniący nas przed dialerami internetowymi.

  • Koala AntyDialer 1.0

    Program Koala AntyDialer to chroniący osoby korzystające z modemów w celu łączenia się z internetem. Program zabezpiecza przed nieświadomym łączeniem się przez numery dostępowe o podwyższonej opłacie(np.: 0700...). Program powstał w ramach konkursu "Bezpieczni w sieci".

  • Anti-Dialer Toolkit Pro

    Anti-Dialer Toolkit Pro 2.1 to najnowsza wersja najpopularniejszego polskiego programu do walki z dialerami, a czym one właściwie są?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Konektor TP 2.0.1.199Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie