Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Anti-Dialer Toolkit Pro

Kategoria: Antydialer
Producent: Tomasz Cybulski
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 08.03.2010
Rozmiar: 934 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 201

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Anti-Dialer Toolkit Pro

Anti-Dialer Toolkit Pro 2.1 to najnowsza wersja najpopularniejszego polskiego programu do walki z dialerami, a czym one właściwie są? Dialery to szkodniki komputerowe, które wykorzystując nieświadomość użytkownika, łączą się netem przez numery znacznie przekraczające typowy koszty dostępu do Internetu, np. za granice lub 0700, zagrażając w ten sposób niebotycznymi rachunkami posiadaczom modemów.  Jeśli więc łączysz się z siecią, za pomocą modemu, to download Anti-Dialer Toolkit Pro może się okazać dla Ciebie zbawienny, gdyż ta niewielka aplikacja pozwala się zabezpieczyć przed ich wpływem. Anti-Dialer Toolkit Pro jest za darmo dostępny dla użytkowników, a możecie go znaleźć poniżej. Niemniej jednak aktualizacja Anti-Dialer Toolkit Pro nie jest już za free i wymaga opłaty.  Na szczęście jest to symboliczna i jednorazowa kwota w wysokości 10zł, po której już Anti-Dialer Toolkit Pro staje się darmowy.

Jeśli chodzi o najważniejsze funkcje tej aplikacji, to sprowadzają się one do skutecznej walki ze wspomnianymi dialerami. Program pozwala zarówno na skanowanie komputera w ich poszukiwaniu, jak i wczesne wykrywanie zagrożeń, dzięki funkcji Strażnik. Oprócz tego, po zarejestrowaniu każdy użytkownik dostaje możliwość pobierania ciągłych aktualizacji, dzięki czemu program będzie mógł skutecznie walczyć ze szkodnikami przez długi czas. Program charakteryzuje się bardzo czytelnym i prostym interfejsem, dzięki czemu jego obsługa nie wymaga ukończenia studiów informatycznych. Najważniejsze jest jednak to, ze Anti-Dialer Toolkit Pro jest po polsku, a więc nie trzeba się martwić o brak spolszczenia. Anti-Dialer Toolkit Pro pl posiada wbudowaną bazę, wykrywającą ponad 26000 dialerów, co na pewno robi wrażenie. Skanowanie dysku to tylko jedna z form pracy tej aplikacji, która pozwala również na analizę nośników wymiennych, pamięci RAM, a także zasobów systemu. Wykryte Dialery można usunąć, a także wyłączyć (robiąc przy tym ich kopię bezpieczeństwa). Anti-Dialer Toolkit Pro do pobrania z naszej strony doskonale funkcjonuje w środowisku Windows Vista, a co najważniejsze nie obciąża zbytnio pracy systemu. Ten antydialer powinien znaleźć się na każdym komputerze łączącym się z Internetem przez modem z użyciem numeru dostępowego. Pobierz Anti-Dialer Toolkit Pro i zabezpiecz się przed niepożądanym atakiem dialerów, który może Cie kosztować sporo kasy.

Podobne Antydialer

  • Koala AntyDialer 1.0

    Program Koala AntyDialer to chroniący osoby korzystające z modemów w celu łączenia się z internetem. Program zabezpiecza przed nieświadomym łączeniem się przez numery dostępowe o podwyższonej opłacie(np.: 0700...). Program powstał w ramach konkursu "Bezpieczni w sieci".

  • Anti-Dialer Toolkit 2.1

    Anty-Dialer Toolkit to program chroniący nas przed dialerami internetowymi.

  • Konektor TP 2.0.1.199

    Konektor tp - to program komputerowy chroniący komputer przed niechcianymi dialerami. Jest on nowszą wersją oprogramowania Antydialer tp, który uzyskał najwyższą ocenę ekspertów oraz zdobył podpis Centrum Certyfikacji Signet, który gwarantuje niezmienność kodu od momentu jego podpisania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Anti-Dialer Toolkit ProAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie