Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Anti-Dialer Toolkit 2.1

Kategoria: Antydialer
Producent: Tomasz Cybulski
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 20.11.2008
Rozmiar: 840 Kb
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 429

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Anti-Dialer Toolkit 2.1

Anty-Dialer Toolkit to narzędzie, które chroni nas przed niechcianym oprogramowaniem usiłującym bez naszego wiedzy korzystać z naszego modemu telefonicznego.

Program posiada stale uaktualnianą (za pośrednictwem Internetu) bazę danych, która obecnie wykrywa około 26000 niechcianych programów (dialerów). Anty-Dialer Toolkit zatrzymuje działanie wykrytych dialerów oraz umożliwia trwałe usuniecie ich z dysku naszego komputera (moduł Skaner) oraz na bierząco monitoruje nasze połączenie chroniąc przed instalacją nowych (moduł Strażnik).

Podobne Antydialer

  • Koala AntyDialer 1.0

    Program Koala AntyDialer to chroniący osoby korzystające z modemów w celu łączenia się z internetem. Program zabezpiecza przed nieświadomym łączeniem się przez numery dostępowe o podwyższonej opłacie(np.: 0700...). Program powstał w ramach konkursu "Bezpieczni w sieci".

  • Anti-Dialer Toolkit Pro

    Anti-Dialer Toolkit Pro 2.1 to najnowsza wersja najpopularniejszego polskiego programu do walki z dialerami, a czym one właściwie są?

  • Konektor TP 2.0.1.199

    Konektor tp - to program komputerowy chroniący komputer przed niechcianymi dialerami. Jest on nowszą wersją oprogramowania Antydialer tp, który uzyskał najwyższą ocenę ekspertów oraz zdobył podpis Centrum Certyfikacji Signet, który gwarantuje niezmienność kodu od momentu jego podpisania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Anti-Dialer Toolkit 2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie