Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Palm Desktop 4.2.1

Kategoria: Pozostałe
Producent: Palm
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 16.7 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 822

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Palm Desktop 4.2.1

Palm Desktop 4.2.1 for Macintosh to aplikacja umożliwiająca zsynchronizowanie mobilnych urządzeń pracujących w systemie Palm OS.


Palm Desktop 4.2.1 for Macintosh obsługuje:
Palm Z22, Palm TX, Treo 600, Treo 650, LifeDrive, seria Tungsten, seria Zire, seria Palm i700, seria Palm m500, seria Palm m100, seria Palm VII, seria Palm V, seria Palm III oraz PalmPilot.
Uwaga!
Kliknięcie “pobierz” przekierowuje na stronę producenta, gdzie przed pobraniem programu należy wybrać model urządzenia i system operacyjny

Podobne Pozostałe

 • Syncios

  Bardzo prosty w obsłudze i niewymagający wielu zasobów systemowych pakiet narzędzi przeznaczony do kompleksowej obsługi urządzeń mobilnych marki Apple z poziomu komputera z systemem Windows.

 • Custom Theme Converter

  Custom Theme Converter to darmowa, niewielka aplikacja pozwalająca zmienić wygląd motywów menu dla konsoli Sony PSP oraz Sony PlayStation 3.

 • Andy

  W pełni bezpłatny i prosty w obsłudze program przeznaczony dla tych, którzy chcą korzystać z aplikacji i gier przeznaczonych na system Google Android na swoim komputerze osobistym.

 • MoboPlay

  W pełni darmowy i bardzo funkcjonalny program do zarządzania danymi znajdującymi się w pamięci telefonu i tabletu z systemem Google Android lub iOS.

 • sn0wbreeze

  Dzięki sn0wbreeze poszerzysz możliwości swojego iPhone'a! Pobierz go za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Palm Desktop 4.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe