Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

OD4Contact 2.0

Kategoria: Pozostałe
Producent: Objective Decision
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 07.09.2008
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 236

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis OD4Contact 2.0

OD4Contact 2.0 to sprawna aplikacja do zarządzania kontaktami.

Podobne Pozostałe

 • Kingo Android Root

  Kingo Android Root to darmowe oprogramowanie, które służy do tzw. rootowania urządzeń mobilnych współpracujących z systemem operacyjnym Google Android. Całość jest przy tym przyjazna w obsłudze i nawet nieco mniej doświadczeni użytkownicy nie powinni mieć problemów.

 • Andy

  W pełni bezpłatny i prosty w obsłudze program przeznaczony dla tych, którzy chcą korzystać z aplikacji i gier przeznaczonych na system Google Android na swoim komputerze osobistym.

 • MoboPlay

  W pełni darmowy i bardzo funkcjonalny program do zarządzania danymi znajdującymi się w pamięci telefonu i tabletu z systemem Google Android lub iOS.

 • Automapa

  Automapa 6.10 to elektroniczny pomocnik dla każdego kierowcy

 • HTC Sync

  HTC Sync jest to oprogramowanie, które służy do synchronizacji oraz zarządzania danymi, które znajdują się w telefonie HTC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: OD4Contact 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe