Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CuteClips 3.0.5

Kategoria: Odzyskiwanie danych
Producent: Briksoftware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.05.2009
Rozmiar: 3.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 351

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CuteClips 3.0.5

CuteClips 3.0.5 to najnowsza wersja aplikacji ułatwiającej dostęp do danych znajdujących się w pamięci podręcznej komputera. Dzięki najnowszej wersji aplikacji CuteClips, dostępnej za darmo do pobrania ze strony pobierz.pl, dane znajdujące się w schowku (clipboard) komputera zostają wyświetlone w bardzo czytelnej i przejrzystej formie tak, by każdy użytkownik systemu Mac OS X 10.5 "Leopard" miał w tym obszarze całkowita pewność. Ściągnij 15- dniową wersję trial programu CuteClips 3.0.5 bezpłatnie ze strony pobierz.pl

Podobne Odzyskiwanie danych

 • GG Tools 3

  GG Tools 3 to najnowsze wcielenie programu, który znany był niegdyś jako Gadu-Gadu Password Recovery. Z pewnością każdy, kto zna angielski, Anie miał z nim styczności, już domyśla się, ku czemu on służy – odzyskiwaniu zagubionych haseł gg.

 • VirtualLab Data Recovery

  Dzięki VirtualLab Data Recovery odzyskasz stracone dane ze swojego komputera!

 • StrongRecovery

  Niezwykle skuteczne i proste w obsłudze narzędzie stworzone przez polskich programistów, przeznaczone do odzyskiwania danych.

 • Mail PassView

  Jeśli zdarzy nam się, że podczas przeinstalowywania systemu operacyjnego zapomnimy zapisać hasło do klienta poczty elektronicznej to nic straconego. Wystarczy zainstalować niewielkie narzędzie o nazwie Mail PassView.

 • IsoBuster

  IsoBuster to profesjonalne oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z płyt CD, DVD oraz Blu-ray, które odznacza się wysoką skutecznością działania, a także sporą liczbą obsługiwanych formatów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CuteClips 3.0.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odzyskiwanie danych