Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

StuffIt Expander 2011

Kategoria: Kompresory plików
Producent: Smith Micro Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.04.2011
Rozmiar: 31,2 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 256

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis StuffIt Expander 2011

StuffIt Expander 2011 to aplikacja, która przyda się na każdym komputerze z zainstalowanym systemem Mac. Służy ona do dekompresji archiwów we wszystkich popularnych formatach. Możemy więc rozpakowywać paczki spakowane w takich formatach jak ZIP, RAR, 7z, ARC, CAB, TAR, BZIP2, SITX, LHA, a także kilkanaście innych. Co prawda nie ma wydania aplikacji po polsku, jednak jej obsługa ogranicza się tylko do przeciągnięcia pliku na zaznaczony obraz, a następnie wybraniu miejsca zapisu wypakowanych plików. Jak więc widać jest to dziecinnie łatwe i nie wymaga znajomości żadnego obcego języka. Dostępny na Mac StuffIt Expander pozwala również na sprawdzanie skanerem antywirusowym plików znajdujących się w archiwum. Uchroni to nas przez rozpakowaniem paczki z dość nieprzyjemnymi niespodziankami. Możemy dzięki aplikacji również rozpakowywać pliki automatycznie po ich pobraniu z sieci. Download StuffIt Expander przyda się każdemu użytkownikowi, który prywatnie czy też zawodowo ściąga dane z Internetu. Jako że wielkość pliku instalacyjnego wynosi 28,60 MB, pobieranie aplikacji zajmie chwilę, jednak warto cierpliwie odczekać. Aplikacja ta zbiera same pozytywne opinie – a warto dodać, że jest to odchudzona edycja wydania StuffIt Deluxe. Wyposażony jest on w więcej opcji, miedzy innymi możliwość tworzenia archiwów, na co wydania darmowe nie pozwala. Polecamy pobrania StuffIt Expander 2011 i zapoznanie się z jego możliwościami. Pobrania aplikacji nie kosztuje ani grosza, podobnie jak i jej używanie. Aby ściągnąć plik instalacyjny na swój komputer, wystarczy tylko kliknąć na poniższy link.

Podobne Kompresory plików

 • PowerArchiver 2011

  PowerArchiver 2011 to jeden z ciekawych archiwizerów, które cechują się dość dużą skutecznością oraz wszechstronnością pod kątem obsługi różnych formatów. Nie jest to zarazem duża aplikacja – sam plik instalacyjny ma 8,5 MB, więc jego download zajmie tylko kilka chwil.

 • HaoZip

  HaoZip to darmowy program do kompresji plików, który oferuje wsparcie dla około 50 różnych formatów archiwów, m.in. RAR, ZIP, 7Z, ISO, IMG, DMG, GZ, GZIP, DEB oraz JAR.

 • Bandizip

  Bandizip niewielki i przede wszystkim prosty w uzyciu program służący do kompresowania danych. Dzięki niemu bez problemu otworzymy archiwa skompresowane za pomocą najpopularniejszych programów (WinZip, WinRAR, 7-Zip, itp).

 • CoffeeZip

  CoffeeZip to funkcjonalne i niezmiernie praktyczne narzędzie do kompresji danych.

 • 7-Zip 9.2

  7-Zip 9.2 to bardzo popularny program archiwizujący, który posiada swój własny format kompresji plików – 7z. Jest on o kilkanaście procent wydajniejszy niż konkurencyjne archiwizery, co potwierdza nie tylko producent, ale też i sami użytkownicy.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: StuffIt Expander 2011Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kompresory plików