Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

TextSpeech Pro 3.5.2 (Mac OS X)

Kategoria: Syntezowanie mowy
Producent: Digital Future
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 100 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 430

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis TextSpeech Pro 3.5.2 (Mac OS X)

TextSpeech Pro 3.5.2 to bardzo dobry program do przetwarzania plików tekstowych na format dźwiękowy. Produkt firmy Digital Future może być wykorzystywany nie tylko przez zwykłych użytkowników systemów Mac OS X, ale również przez osoby niepełnosprawne czy terapeutów. Synteza mowy zachodzi bardzo prosto - wystarczy dowolny plik tekstowy (txt, Microsoft Word, PDF, Microsoft Excel, RTF itp) umieścić w programie TestSpeech Pro 3.5.2 i wybrać format docelowy (MP3, WAV, AIFF, AU). Najnowsza wersja aplikacji TextSpeech Pro - 3.5.2 -  dla użytkowników systemu Mac OS X do pobrania za darmo tylko ze strony pobierz.pl!

Program TextSpeech Pro 3.5.2 dostępny jest również na inne platformy systemowe:

- TextSpeech Pro 3.2.2 dla systemu Windows Mobile

Podobne Syntezowanie mowy

 • IVONA Reader

  IVONA Reader to aplikacja przeznaczona głównie dla osób, które mają problemy ze wzrokiem, bądź też są zbyt leniwe, aby samemu czytać dokumenty. Program ten pozwala na odczytanie przez komputerowego lektora dokumentów i treści.

 • Speakapedia 1.1

  Speakapedia 1.1 to program, który tworzy podcasty z artykułów z Wikipedii.

 • Expressivo 1.4.6

  Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

 • Powiedz 1.0

  Jest to syntezator mowy dla Linuksa.

 • Audiobook Studio 3

  Audiobook Studio to aplikacja pozwalająca na konwersję tekstu na dokument audio.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: TextSpeech Pro 3.5.2 (Mac OS X)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Syntezowanie mowy