Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Speakapedia 1.1

Kategoria: Syntezowanie mowy
Producent: Shiny Development
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 160

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Speakapedia 1.1

Wikipedia to obecnie jedna z najczęściej odwiedzanych encyklopedii internetowych i zarazem jedno z najwiekszych źródeł wiedzy w Internecie. Właśnie z myśla o użyktownikach Wikipedii firma Shiny Development stworzyła specjalny program dla użytkowników systemów Mac OS X 10.5 "Leopard" - Speakapedia 1.1. Ten ciakawy program do syntezy mowy, którego 14-dniowa wersja trial dostępna jest do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl, to nic innego jak program tworzący tzw. podcasty (publikacje dźwiękowe) z artykułów znajdujących się w ogromnej bazie Wikipedii. Zasadę działania Speakapedii 1.1 jest bardzo prosta i właściwie po stronie użytkownika sprowadza się jedynie do wyboru interesującego go artykułu - następnie program sam dokonuje konwersji całego tekstu do formatu dźwiękowego i już możliwe jest odtworzenie całego artykułu w formie dźwiękowej. Wypróbuj wersję trial programu Speakapedia 1.1 dostępna do ściągnięcia całkowicie za darmo ze strony pobierz.pl!

Podobne Syntezowanie mowy

 • IVONA Reader

  IVONA Reader to aplikacja przeznaczona głównie dla osób, które mają problemy ze wzrokiem, bądź też są zbyt leniwe, aby samemu czytać dokumenty. Program ten pozwala na odczytanie przez komputerowego lektora dokumentów i treści.

 • Expressivo 1.4.6

  Expressivo to syntezator mowy służący do odczytu wszelkich tekstów zapisanych w cyfrowym formacie za pomocą ludzkiego głosu.

 • TextSpeech Pro 3.5.2 (Mac OS X)

  TextSpeech Pro 3.5.2 to bardzo dobry program do przetwarzania plików tekstowych na format dźwiękowy.

 • Powiedz 1.0

  Jest to syntezator mowy dla Linuksa.

 • Audiobook Studio 3

  Audiobook Studio to aplikacja pozwalająca na konwersję tekstu na dokument audio.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Speakapedia 1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Syntezowanie mowy