Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Radium 2.4.1

Kategoria: RADIO/TV
Producent: CatPig Studios
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 5.4 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 683

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Radium 2.4.1

CatPig Studios wypuściło na rynek bardzo dobrą aplikację dla użytkowników komputerów firmy Apple, działających pod systemem Mac OS X 10.5 (Leopard), służąca do słuchania internetowych stacji radiowych - Radium. Program umożliwia funkcje między innymi wyszukiwania i zapisywania ulubionych stacji radiowych oraz automatycznych aktualizacji. Ten odtwarzacz internetowych stacji radiowych wspiera wiele sieci radiowych, miedzy innymi AOL Radio, SIRIUS Internet Radio czy XM Radio Online. Najnowsza wersja programu Radium - 2.4.1- do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl.

Podobne RADIO/TV

 • TapinRadio

  Bezpłatna, niewielka i prosta w obsłudze aplikacja przeznaczona do wyszukiwania i odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata, w tym oczywiście również z Polski.

 • TVAnts

  TVAnts to jeden z bardziej popularnych, darmowych programów umożliwiających oglądanie transmisji i stacji telewizyjnych z całego świata za pośrednictwem Internetu.

 • PPMate

  PPMate to darmowy program umożliwiający oglądanie transmisji internetowych oraz większości najpopularniejszych kanałów azjatyckich za pomocą Internetu.

 • Screamer Radio

  Mały program, który pozwala na odsłuchiwanie i nagrywania radia internetowego.

 • SopCast

  SopCast 3.5 to narzędzie, które pozwala każdemu stworzyć własną telewizję. Działa ono w technologii SDBS (Streaming Direct Broadcast System), którą używa się również w sieciach p2p.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Radium 2.4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

RADIO/TV