Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickTime 7.6 (Mac OS X 10.5 "Leopard" )

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Apple
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 72.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 675

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QuickTime 7.6 (Mac OS X 10.5 "Leopard" )

QuickTime 7.6 najnowsza wersja programu QuickTime autorstwa firmy Apple do odtwarzania plików multimedialnych. Ten prosty i łatwy w obsłudze odtwarzacz audio i video ma bardzo wiele funkcji - umożliwia nagrywanie i transmitowanie "na żywo", tworzenie interaktywnych witryn, zgodność z najnowszymi standardami multimediów cyfrowych (jak MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, AAC, H.264 czy 3GPP2) i nie tylko. Bodajże największą zaletą programu QuickTime 7.6 jest jego uniwersalność - aplikacja ta jest dostępna na systemy operacyjne zarówno firmy Apple, jak i Microsoft. Pobierz juz teraż całkowicie za darmo program QuickTime 7.6 dla systemu Mac OS X 10.5 "Leopard" tylko ze strony pobierz.pl

Na stronie pobierz.pl znajdują sie również wersje programu QuickTime 7.6 dla pozostałych systemów:

 - QuickTime 7.6 dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger"

 - QuickTime 7.6 dla systemu Windows (Vista/XP)

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • Foobar2000

  Foobar2000 to odtwarzacz audio o prostym interfejsie zapewniającym intuicyjną obsługę. Za cenę braku urozmaiconej grafiki dostajemy na prawdę mocne brzmienie, stabilne działanie i wszystkie funkcje, jakie pozwalają się cieszyć ulubionymi utworami muzycznymi.

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.

 • LAV Filters

  Pobierz LAV Filters i ciesz się pełnym zestawem filtrów i kodeków!

 • QuickTime

  QuickTime 7.6 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza audio i video firmy Apple dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger".

 • The KMPlayer

  The KMPlayer to darmowy odtwarzacz plików multimedialnych, który obsługuje większość popularnych formatów wideo, m.in. VCD, DVD, AVI, MKV, Ogg Theora, OGM, 3GP, MPEG-1/2/4, WMV, RealMedia oraz QuickTime.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuickTime 7.6 (Mac OS X 10.5 "Leopard" )Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video