Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickTime 7.6 (Mac OS X 10.4 "Tiger")

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Apple
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 56,6 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger"
Liczba pobrań: 896

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QuickTime 7.6 (Mac OS X 10.4 "Tiger")

QuickTime 7.6 najnowsza wersja programu QuickTime autorstwa firmy Apple do odtwarzania plików multimedialnych. Ten prosty i łatwy w obsłudze odtwarzacz audio i video ma bardzo wiele funkcji - umożliwia nagrywanie i transmitowanie "na żywo", tworzenie interaktywnych witryn, zgodność z najnowszymi standardami multimediów cyfrowych (jak MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, AAC, H.264 czy 3GPP2) i nie tylko. Bodajże największą zaletą programu QuickTime 7.6 jest jego uniwersalność - aplikacja ta jest dostępna na systemy operacyjne zarówno firmy Apple, jak i Microsoft. Pobierz juz teraż całkowicie za darmo program QuickTime 7.6 dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger" tylko ze strony pobierz.pl

Na stronie pobierz.pl znajdują sie również wersje programu QuickTime 7.6 dla pozostałych systemów:

 - QuickTime 7.6 dla systemu Mac OS X 10.5 "Leopard"

 - QuickTime 7.6 dla systemu Windows (Vista/XP)

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • RealPlayer for Linux

  Program do odtwarzania plików audio i wideo dla systemu Linux.

 • Allplayer

  Jeden najpopularniejszych programów do odtwarzania filmów na komputerze, stworzony przez polskiego producenta.

 • AIMP

  Pobierz odtwarzacz AIMP 3 za free. AIMP v3 ma przyjazny interfejs i działa po polsku. Na pobierz.pl download AIMP 3 za darmo.

 • KaraFun

  Prosta i bezproblemowa, choć bardzo rozbudowana aplikacja przeznaczona do zabawy w karaoke, zawierająca zarówno kompletny odtwarzacz, jak i edytor oparty na trójwymiarowym silniku.

 • RealPlayer

  Najnowsza wersja Real Playera to jeden z najlepszych programów do obsługi plików multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuickTime 7.6 (Mac OS X 10.4 "Tiger")Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video