Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QuickTime 7.6 (Mac OS X 10.4 "Tiger")

Kategoria: Odtwarzacze audio i video
Producent: Apple
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 56,6 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger"
Liczba pobrań: 896

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QuickTime 7.6 (Mac OS X 10.4 "Tiger")

QuickTime 7.6 najnowsza wersja programu QuickTime autorstwa firmy Apple do odtwarzania plików multimedialnych. Ten prosty i łatwy w obsłudze odtwarzacz audio i video ma bardzo wiele funkcji - umożliwia nagrywanie i transmitowanie "na żywo", tworzenie interaktywnych witryn, zgodność z najnowszymi standardami multimediów cyfrowych (jak MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, AAC, H.264 czy 3GPP2) i nie tylko. Bodajże największą zaletą programu QuickTime 7.6 jest jego uniwersalność - aplikacja ta jest dostępna na systemy operacyjne zarówno firmy Apple, jak i Microsoft. Pobierz juz teraż całkowicie za darmo program QuickTime 7.6 dla systemu Mac OS X 10.4 "Tiger" tylko ze strony pobierz.pl

Na stronie pobierz.pl znajdują sie również wersje programu QuickTime 7.6 dla pozostałych systemów:

 - QuickTime 7.6 dla systemu Mac OS X 10.5 "Leopard"

 - QuickTime 7.6 dla systemu Windows (Vista/XP)

Podobne Odtwarzacze audio i video

 • BlazeDVD

  Darmowy BlazeDVD 6.1 to program do oglądania filmów i nie tylko…

 • QuickTime

  QuickTime 7.6.9 to najnowsze wydanie odtwarzacza multimedialnego firmy Apple, które wypada mieć na swoim twardym dysku.

 • Wrzuta Player

  Wrzuta Player to darmowy odtwarzacz plików audio, które znajdują się na dość popularnym serwisie Wrzuta.pl. Twórcy aplikacji zadbali o to, aby była ona maksymalnie przyjazna dla użytkownika.

 • AVS Media Player

  AVS Media Player jest odtwarzaczem plików multimedialnych wspierającym wiele rodzajów multimediów. Umożliwia oglądanie filmów w wielu formatach. Wspiera nawet materiały wysokiej rozdzielczości a nawet formaty wykorzystywane przez przenośne odtwarzacze multimedialne czy też smartphony.

 • SMPlayer

  SMPlayer jest graficzną nakładką programu MPlayer, z prostymi funkcjami, takimi jak odtwarzanie wideo, DVD i VCD oraz z bardziej zaawansowanymi funkcjami np: obsługa filtrów MPlayera i wiele innych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QuickTime 7.6 (Mac OS X 10.4 "Tiger")Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Odtwarzacze audio i video