Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DropDMG 2.8.6

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Michael Tsai
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.06.2009
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 503

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis DropDMG 2.8.6

DragDMG 2.8.5 to znakomity program do nagrywania danych dla użytkowników systemu Mac OS X. Ten świetny program autorstwa Michaela Tsai to najszybsza i najłatwiejsza droga do tworzenia obrazów płyt w systemie Mac OS X. Wykorzystując technikę Drag & Drop, wystarczy przeciągnąć do DragDMG dowolny plik a ten zrobi już za nas resztę, czyli stworzy obraz w formacie ".dgm", ".img" lub ".smi". Ale to nie wszystko - program służy również do konwertowania plików zapisanych we wczesniej wymienionych formatach, umożliwia opcje segmentajcji danych o dużej objętości a także możliwe jest ich szyfrowanie! DragDMG 2.8.5 idealnie przyda się do tworzenia kopii zapasowych danych. Wersja demo programu możliwa jest do pobrania całkowicie za darmo ze strony pobierz.pl.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • LightScribe System Software

  Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty.

 • Free Easy CD DVD Burner

  Free Easy CD DVD Burner to zupełnie darmowa aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje, umożliwia wypalanie płyt CD, DVD, a także BluRay w szybki i łatwy sposób. Program oferuje pełne wsparcie dla CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD+R, DVD-RW, DVD+RW, BluRay Disc, a także obsługuje dwuwarstwowe płyty DVD i wszystkie liczące się na rynku nagrywarki.

 • Blue-Cloner

  Rozbudowany i niezwykle funkcjonalny program umożliwiający tworzenie kopii zapasowych danych zapisanych na takich nośnikach jak: Blu-ray czy DVD.

 • BurnAware Free

  Darmowa edycja bardzo rozbudowanego programu przeznaczonego do nagrywania płyt CD, DVD oraz Blu-ray.

 • Nero

  Nero 12 to rozbudowana aplikacja do nagrywania płyt


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DropDMG 2.8.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD