Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

DropDMG 2.8.6

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Michael Tsai
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 05.06.2009
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 503

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis DropDMG 2.8.6

DragDMG 2.8.5 to znakomity program do nagrywania danych dla użytkowników systemu Mac OS X. Ten świetny program autorstwa Michaela Tsai to najszybsza i najłatwiejsza droga do tworzenia obrazów płyt w systemie Mac OS X. Wykorzystując technikę Drag & Drop, wystarczy przeciągnąć do DragDMG dowolny plik a ten zrobi już za nas resztę, czyli stworzy obraz w formacie ".dgm", ".img" lub ".smi". Ale to nie wszystko - program służy również do konwertowania plików zapisanych we wczesniej wymienionych formatach, umożliwia opcje segmentajcji danych o dużej objętości a także możliwe jest ich szyfrowanie! DragDMG 2.8.5 idealnie przyda się do tworzenia kopii zapasowych danych. Wersja demo programu możliwa jest do pobrania całkowicie za darmo ze strony pobierz.pl.

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Nero Burning ROM

  Dostępny po polsku Nero Burning ROM to cieszący się olbrzymią popularnością pakiet do nagrywania płyt CD i DVD. Prezentowane tu wydanie numer 11.0.10500 ma także możliwość zapisu na Blu-ray.

 • Ashampoo Burning Studio

  Ashampoo Burning Studio 12 to profesjonalna aplikacja, umożliwiająca nagrywanie płyt CD, DVD, a także Blu-ray w szybki i łatwy sposób.

 • Nero Multimedia Suite

  Pakiet Nero Multimedia Suite 11 produkt, który oferuje trzy programy. Pierwszy służy do nagrywania płyt, drugi – do edycji wideo, trzeci zaś – do tworzenia kopii zapasowych. Chociaż pełna wersja Nero Multimedia Suite 11 nie jest dostępna bez opłat.

 • StarBurn

  Pobierz najnowszą wersję darmowego programu StarBurn- aplikacji przeznaczonej do szybkiego i wygodnego wypalania płyt CD, DVD, Blu-ray i HD.

 • CDBurnerXP

  CDBurnerXP to program do nagrywania płyt CD/DVD, który zyskuje coraz większe grono użytkowników na całym świecie. Program obsługuje większość najważniejszych standardów płyt.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: DropDMG 2.8.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD