Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Burn 2.5

Kategoria: Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray
Producent: Kiwi Fruitware
Licencja: Abandonware Licencja
Data dodania: 19.04.2011
Rozmiar: 18,3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 543

Abandonware

Licencja dotycząca produktów , które nie są już sprzedawane i obsługiwane przez producenta. W wielu krajach licencje dla nieprodukowanych już gier i programów są przestrzegane, jednak w Internecie istnieje wiele stron z oprogramowaniem na prawach abandonware, które nie są ścigane z tego powodu. Najczęściej status abandonware maja gry z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych.

Opis Burn 2.5

Każdy użytkownik potrzebuje od czasu do czasu wypalić własną płytkę. Powody ku temu mogą być różne – poczynając od stworzenia archiwum ze zdjęciami po kopie zapasowe płyt DVD. Burn 2.5 to aplikacja, która pomoże tego dokonać. Jest ona przeznaczona na systemy operacyjne z rodziny Mac (od 10.3 w górę) i uchodzi za jeden z najlepszych programów tego typu na system Apple. Co najważniejsze – jest to rzecz w pełni darmowa, za pobrania i używanie której nie musimy płacić ani grosza. Download Burn 2.5 można wykonać z tej właśnie strony. Plik instalacyjny programu ma niecałe 19 MB, wiec nie zajmie to dużo czasu. Możemy dzięki niemu wypalać płytki audio, z danymi, albumy ze zdjęciami oraz wykonywać kopie innych płyt. Dostępny ma Mac Burn umożliwia także kopiowanie płyt DVD z utworami wielokanałowymi. Co ważne – program sam dokonuje konwersji plików do odpowiedniego formatu. Każdy użytkownik może ustalić także jakość finalnego materiału. Mamy tu liczne opcje, dzięki któremu ustawimy wszystko tak, jak chcemy. Ostatnią użyteczną funkcją Burn 2.5 możliwość identyfikacji stosowanej nagrywarki oraz nośników. Jak więc widać, jak na darmowy program mamy tu mnóstwo zaawansowanych opcji i ustawień. Polecamy zatem download Burn 2.5 – nie kosztuje on ani grosza, a pozwoli na korzystanie z wszystkich funkcji tej użytecznej aplikacji. Aby pobrać plik instalacyjny programu, wystarczy tylko kliknąć na poniższy link. Download programu zacznie się moment później. Polecamy Burn 2.5 wszystkim posiadaczom komputerów z systemem operacyjnym Mac. Dzięki temu zyskają funkcjonalne, darmowe narzędzie do zapisywania danych na plytach!

Podobne Nagrywanie Płyt CD, DVD, Blu-ray

 • Alcohol 120%

  Alcohol 120% 2.0 to program służący do nagrywania płyt CD i DVD pozwalający w szybki i prosty sposób tworzyć kopie zapasowe danych zgromadzonych na płytach. Dodatkowo, Alcohol 120% pozwala wygodnie przechowywać najczęściej używane płyty w formie obrazu w napędach wirtualnych.

 • Astroburn Lite

  Astroburn program stworzony przez grupę DT Soft Ltd., jest aplikacją dziedziny multimediów, dzięki której nagrywanie płyt ma stać się łatwe i przyjemne dla każdego użytkownika.

 • LightScribe System Software

  Czym jest LightScribe System Software? To aplikacja wymagana do wszystkich nagrywarek mających możliwość zapisania etykiety na powierzchni płyty.

 • cdrtools Frontend

  cdrtools Frontend to nakładka graficzna dla aplikacji Mode2CDMaker, VCDImager, cdrecord, mkisofs, readcd, cdda2wav.

 • DVDFab Passkey Lite

  Bezpłatna wersja bardzo funkcjonalnej aplikacji przeznaczonej do usuwania zabezpieczeń z płyt DVD oraz Blu-ray. W wersji darmowej wiele funkcji zostało ograniczonych lub wyłączonych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Burn 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Nagrywanie płyt CD/DVD