Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Together 2.3

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Reinvented Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 13.05.2009
Rozmiar: 7.2 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 148

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Together 2.3

Trzymaj wszystkie swoje rzeczy w jednym miejscu z programem Together 2.2.9! Pliki tekstowe, dokumenty, zdjęcia, filmy, muzykę - wszystkie te rzeczy mogą być zebrane w jednym bezpiecznym miejscu! Katalogowanie multimediów jeszcze nigdy nie było tak proste - dzięki technologii Drag & Drop dodawanie nowych plików jest  dziecinne proste a zarazem wyjątkowo szybkie. Twórcy tej wyjątkowej aplikacji dla użytkowników systemu Mac OS X 10.5 "Leopard" - firma Reinvented Software - zadbała o każdy nawet najmniejszy szczegół, dzięki czemu Together 2.3 jest optymalnie dopracowany. Program Together 2.3 można ściągnąć bezpłatnie tylko ze strony pobierz.pl

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • eXtreme Movie Manager

  eXtreme Movie Manager 8.0.2 to aplikacja przeznaczona do łatwego i sprawnego zarządzania zbiorami filmów. Program to zarazem potężna baza danych, która dzięki technologii MagicScript samoczynnie wyszukuje informacje.

 • MediaMonkey Standard

  Dostępny za darmo MediaMonkey Standard 4.0.0.1459 to świetny organizator zbiorów audio i wideo.

 • jKatalog

  jKatalog jest aplikacją działającą w środowisku java przeznaczoną do katalogowania płyt i innego rodzaju nośników.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Together 2.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Katalogowanie multimediów