Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cumulus 8.0.2

Kategoria: Katalogowanie multimediów
Producent: Canto Software, Inc.
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 06.09.2008
Rozmiar: 7.5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 259

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Cumulus 8.0.2

Cumulus jest programem do organizowania dokumentów medialnych.

Cumulus wspiera ponad 130 formatów plików. Umożliwia zarządzanie plikami, przez umieszczanie ich w kategoriach, dodawanie notatek głosowych i tekstowych, a także pól opisu, które mogą być wyszukiwane. Program ponadto umożliwia tworzenie pokazów slajdów i albumów. Cumulus daje także możliwość zapisu w formacie HTML, konwertowania do formatów JPEG, TIFF oraz BMP, jak również dodawanie do archiwum ZIP.

Podobne Katalogowanie multimediów

 • Helium Music Manager

  Helium Music Manager to aplikacja przeznaczona do katalogowania zbiorów muzyki. Program przeszukuje dyski szukając określonych plików, obsługuje wszystkie najczęściej używane formaty muzyczne (MP3, WMA, MPEG, OGG).

 • J. River Media Center

  Programów do odtwarzania multimediów mamy sporo, a J. River Media Center to jeden z nich. Co różni tą aplikację od konkurencji? Przede wszystkim fakt, że nie jest to program dostępny za darmo.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Photoshop Lightroom to program do edycji i zarządzania fotografiami.

 • Media Pro SE

  Kolejna wersja bardzo popularnego i chwalonego przez użytkowników programu, którego przeznaczeniem jest katalogowanie dużych bibliotek multimedialnych.

 • Filmoteka

  Filmoteka 1.5 to kolejna wersja programu, który był jednym z pierwszych na polskim rynku narzędzi do katalogowania zbiorów multimedialnych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cumulus 8.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Katalogowanie multimediów