Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

SnapFlow 1.0.1

Kategoria: Edycja Video
Producent: Aquafadas
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 07.05.2009
Rozmiar: 10 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 899

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis SnapFlow 1.0.1

SnapFlow 1.0.1 to profesjonalne narzędzie do edycji wideo -  każdy film, nieważne w jakim formacie został nagrany i zapisany (HD, SD, MPEG czy AVCHD), interpretuje jako ogromny zbiór zdjęć, który traktuje jako źródło, z którego każdy użytkownik może czerpać do woli. Firma Aquafadas stworzyła aplikację, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.. Do najważniejszych zalet tej rozbudowanego narzędzia należy przede wszystkim czytelny i intuicyjny w obsłudze interfejs, możliwość tworzenia albumów z wybranych kadrów, możliwośc tworzenia okładek, plakatów oraz opcja exportu plików do każdego formatu!

Aby móc korzystać z tej świetnej aplikacji, która jest wynikiem współpracy profesjonalnej grupy fotografów, specjalistów od obróbki wideo oraz firmy Aquafadas należy posiadać komputer firmy Apple z systemem operacyjnym Mac OS X 10.5 "Leopard", minimum 1 GB RAMu (zalecane 2 GB), program QuickTime 7.4.5 oraz połączenie z internetem.

Wypróbuj już dziś 14-dniową wersję programu SnapFlow 1.0.1, dostepną bezpłatnie do ściągnięcia ze strony pobierz.pl!


Podobne Edycja Video

 • SlideShow YouTube

  Zaawansowany i pełen ciekawych opcji program do edycji filmów, tworzenia pokazów slajdów oraz prezentacji multimedialnych na potrzeby serwisu internetowego YouTube.

 • AVS Video Editor

  AVS Video Editor 6.2.1 to program umożliwiający tworzenie i edycję video. AVS Video Editor 6.2.1 oferuje ponad 300 efektów specjalnych i przejść.

 • VSDC Free Video Editor

  VSDC Free Video Editor to jak sama nazwa wskazuje, darmowy program do edycji filmów. Obróbka odbywa się w tym wypadku w sposób nieliniowy.

 • Vegas Movie Studio Visual Effects

  Jeżeli potrzebujesz profesjonalnego programu do edycji video oraz tworzenia efektów specjalnych, pobierz Vegas Movie Studio Visual Effects!

 • AVS Video ReMaker

  AVS Video ReMaker to program przygotowany do wycinania zbędnych fragmentów z twoich plików MPEG oraz do powtórnego ich zapisu w okrojonej postaci.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: SnapFlow 1.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edycja Video