Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

QLab 2.2.6

Kategoria: Edycja Audio
Producent: Figure 53
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 7.7 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 349

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis QLab 2.2.6

QLab 2.2.6 to światowej klasy aplikacja do obróbki plików audio, video i MIDI. Stworzony przez firmę Figure 53, QLab otrzymał wiele nagród w kategorii edycji audio, a przecież jest to tylko jeden z wielu głównych obszarów działania tego rozbudowanego programu, wykorzystywanego zarówno przez amatorów jak i profesjonalistów. Działający pod systemem Mac OS X 10.5 "Leopard" w zadziwiajaco łatwy sposób pozwala na tworzenie rozbudowanych kompozycji do najróżniejszych projektów. Pobierz za darmo QLab 2.2.6 ze strony pobierz.pl i przekonaj sie co ten świetny program może dla Ciebie zrobić!

Podobne Edycja Audio

 • AVS Audio Editor

  AVS Audio Editor to program oferujący użytkownikowi niezwykle duże możliwości w kwestii obróbki oraz tworzenia muzyki.

 • Ableton Live

  Bardzo zaawansowany i przyjazny w obsłudze program przeznaczony do tworzenia, wykonywania i produkowania utworów muzycznych.

 • AVS Audio Converter

  AVS Audio Converter to program do zmiany formatów zapisu plików.

 • MediaCoder

  MediaCoder to aplikacja dla każdego użytkownika, który potrzebuje narzędzia do transkodowania formatów audiowideo. Co można dzięki niej osiągnąć?

 • AV Voice Changer Software Diamond

  AV Voice Changer Software Diamond to dość oryginalna aplikacja, która jak sama nazwa wskazuje pozwala użytkownikom na przekształcanie nagrywanego w czasie rzeczywistym głosu w dowolny sposób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: QLab 2.2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Edycja Audio