Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Bodega 1.0.3

Kategoria: Przeglądarki Off-Line
Producent: Freshcode
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.04.2010
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 324

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Bodega 1.0.3

Bodega 1.0.3 to najnowsza część wirtualnego sklepu przeznaczonego do działania na Mac OS X. Program ten to zbiór informacji i odnośników do różnego rodzaju aplikacji na Mac, do których możemy uzyskać dostęp korzystając z Bodega za darmo. Program ten prezentuje się niczym internetowy sklep, w którym możemy znaleźć informacje o programach, a także recenzje, opisy, screeny i odnośniki do większości aplikacji. Oczywiście korzystanie z Bodega jest za free, a sam program utrzymuje się z reklam w nim zawartych. Warto jednak pamiętać, że download w Bodega nie jest możliwy, gdyż program ten zawiera wyłącznie informacje i odnośniki do programów na Mac, a nie same programy. Niemniej jednak w jednym miejscu mamy zebraną masę wiadomości o programach, z których możemy korzystać jak z encyklopedii. Niestety nie ma specjalnej edycji Bodega na Vista czy Windows 7, ale w Internecie i tak jest już cała masa sklepów z aplikacjami pod te systemu. Nie istnieje również Bodega na Linux, tak więc tylko posiadacze Mac’a mogą się cieszyć z tego programu.

Najważniejszym atutem Bodega na Mac, oprócz liczby aplikacji w nim zawartych, jest szata graficzna programu i interfejs, który przypomina sklep, a raczej jego wystawę. Wszystko jest bardzo przejrzyste i miłe dla oka, szkoda tylko, że nie ma Bodega po polsku. Chociaż program nie hostuje plików, to i tak baza użytkowników z niego korzystających jest bardzo duża, a i liczba aplikacji na „półkach” może zaskoczyć niejednego posiadacza Mac. Gdyby jeszcze Bodega było pl, to już ciężko by się było do czegoś przyczepić w tej aplikacji. Download Bodega to doskonała propozycja dla nowych użytkowników Mac, którzy nie znają jeszcze aplikacji na tą platformę. Jeśli więc szukasz zbioru programów z opisem na Mac w jednym miejscu to pobierz Bodega, a na pewno się nie zawiedziesz.

Podobne Przeglądarki Off-Line

 • Offline Explorer Pro

  Offline Explorer Pro pozwala na zapisanie na dysku twardy całej zawartości strony internetowej.

 • WebRipper 1.32

  WebRipper jest narzędziem do pobierana na dysk twardy zawartości całych stron WWW.

 • BackStreet Browser 3.1

  Prosty i wydajny program do pobierania całych stron WWW na dysk twardy.

 • Teleport Pro 1.64

  Teleport Pro jest popularnym programem do pobierania zawartości całych stron WWW.

 • WebCopier 4.6

  Zadaniem WebCopier jest pobranie na dysk twardy całej zawartości strony WWW.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Bodega 1.0.3Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki Off-Line