Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Safari 4 beta (Mac OS X)

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Apple
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 19.05.2009
Rozmiar: 31.7 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 1144

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Safari 4 beta (Mac OS X)

Safari to bardzo dobrze znana, szczególnie użytkownikom systemów operacyjnych Mac OS X, przeglądarka internetowa. Elegancki wygląd, innowacyjne funkcje oraz wysokiej jakości zabezpieczenia to czynniki wyróżniające Safari od innych tego typu aplikacji dostępnych na rynku. Firma Apple wypuściła wersję 4 (beta) na rynek w lutym tego roku (2009). Safari 4 świetnie działa również jako przeglądarka dla iPhonów. Pobierz za darmo wersje beta przeglądarki internetowej Safari 4 dla systemu Mac OS X ze strony pobierz.pl.  

Na stronie pobierz.pl znajduje sie również wersja przeglądarki Safari 4 dla systemu Windows:

  - Safari 4 dla systemu Windows

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • CometBird

  CometBird jest to przeglądarka internetowa, która została stworzona na bazie przeglądarki Firefox.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Chromium

  Chromium to alternatywna przeglądarka internetowa tworzona przez fanowską społeczność open source'ową. Całość opiera się na silniku Webkit, który jest podstawą takich popularnych przeglądarek, jak Google Chrome czy Yandex Browser.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Safari 4 beta (Mac OS X)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe