Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Safari 3.1.2

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Apple
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 30.09.2008
Rozmiar: 18.6 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 1620

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Safari 3.1.2

Safari 3 to świetna przeglądarka internetowa, która pierwotnie znana była wyłącznie posiadaczom Mac’ów. Na szczęście od jakiegoś czasu możliwy jest również download Safari w wersji pod Windows. Przeglądarka ta posiada wszystkie niezbędne internautom funkcje, znane z konkurencyjnych aplikacji tego typu, jak możliwość otwierania kilku stron w jednym oknie czy blokowanie niechcianych reklam. Safari 3 jest za darmo i umożliwia dodatkowo obsługę HTML5, a także automatyczne pobieranie brakujących czcionek. Ponadto Safari  jest po polsku dzięki czemu nikt nie powinien mieć problemów z jej obsługą. 

Podobne Przeglądarki internetowe

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.

 • Vivaldi

  Alternatywna przeglądarka internetowa, będąca ciekawym zamiennikiem dla gigantow rynku tj. Google Chrome czy też Mozilla Firefox.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Safari 3.1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe