Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mozilla Firefox 3.6

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Mozilla Team
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 30.09.2008
Rozmiar: 18.5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 5881

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Mozilla Firefox 3.6

Jest taki dowcip: „Do czego służy Internet Explorer? Do tego aby pobrać Firefoxa.” Nic bardziej prawdziwego. Firefox jest niekwestionowanym liderem przeglądarek w Polsce przekraczając w ubiegłym roku magiczny próg 50% popularności. To właśnie Firefox wyznacza dziś standardy w dziedzinie przeglądarek. Jeśli jeszcze nie masz najnowszej Mozilla Firefox 3.6 – pobierz bez wahania. Mozilla Firefox 3.6 działa całkowicie po polsku od momentu instalacji. Pobierz Mozilla Firefox i poznaj jego możliwości.

Mozilla Firefox 3.6 posiada wszystko, co przysporzyło mu rzesze oddanych fanów. Serfowanie w kartach pozwala robić więcej w tym samym czasie, otwierać kilka stron równocześnie bez bałaganu na pulpicie. Wygodę zapewnia menedżer haseł, automatyczne przywracanie wszystkich sesji po nagłym restarcie komputera oraz dodawanie zakładek jednym kliknięciem. Bezpieczeństwo serfowania gwarantuje tryb przeglądania prywatnego nie pozostawiający śladów obecności w intenrecie wraz z ochroną przed phishingiem i złośliwym oprogramowaniem. Inteligentny pasek adresu podpowiada adresy wybierając je spośród wcześniej odwiedzonych. Najnowszy Mozilla Firefox 3.6 umożliwia download danych z jeszcze większą szybkością niż wersja 3.5. zużywając mniej pamięci komputera. Firefox do pobrania po kliknięciu zielonego przycisku pod tekstem.

Jedną z najważniejszych cech wyróżniających Mozilla Firefox 3.6 są dodatki. W chwili obecnej instalując Mozilla Firefox 3.6 masz do pobrania około 6,000 dodatków. Dodatki Firefox dają szansę na niesamowite rozszerzenie możliwości programu. Kategorie dodatków to: kanały, wiadomości i blogi; karty; modyfikacje interfejsu; narzędzia językowe; narzędzia twórców witryn; paski narzędzi; pobieranie plików; bezpieczeństwo; społecznościowe; wtyczki; zakładki; zdjęcia, muzyka i filmy; motywy; narzędzia wyszukiwania; słowniki i pakiety językowe. Wygląd programu można szybko zmienić przy pomocy mini - motywów. Oczywiście wszystkie dodatki Mozilla Firefox 3.6 pobierzesz za darmo.

Co nowego w Mozilla Firefox 3.6? Ponad 70 wersji językowych (Mozilla Firefox 3.6 posiada polski interfejs). Nowy typ minimotywów „Personas” pozwalający zmienić wygląd programu jednym kliknięciem. Program ostrzega przed nieaktualnymi wtyczkami. Filmy odtwarzane w przeglądarce posiadają tryb pełnoekranowy. Ulepszono wydajność JavaScriptu. Ulepszona obsługa czcionek w nowym formacie WOFF i nowych atrybutów CSS (gradienty, wymiary tła i zdarzenia kursora). Obsługa nowych specyfikacji HTML5 i DOM (Drag & Drop API i File API). Pamiętaj o poprawnej pisowni programu. Błędna pisownia (Mozzilla Firefox, Mozila Firefox, Mozzila Firefox, Mozilla Firefoks) nie ułatwia znalezienia oryginalnego oprogramowania.

Licencja
Program rozpowszechniany jest na licencji GNU GPL. Dlatego Mozilla Firefox 3.6, podobnie jak freeware, dostępny jest absolutnie za darmo a dodatkowo, można pobrać jego kod źródłowy. Więcej informacji na temat licencji Mozilla Firefox i download jego kodu na stronach Mozilla "mozilla-europe.org/pl/firefox/3.6/releasenotes/". Ściągnij Mozilla Firefox 3.6 pl już teraz.

Wymagania systemowe
Systemy kompatybilne z Mozilla Firefox 3.6: XP, Vista, 2000, Windows Server 2003 oraz Windows 7. Mozilla Firefox 3.6 to nie tylko Windows. Dostępna jest Mozilla Firefox 3.6 na Mac OS X 10.4 lub nowszy. Istnieje także Mozilla Firefox 3.6 Linux choć niektóre dystrybucje mogą wprowadzać własne pakiety instalacyjne o różnych wymaganiach z koniecznością instalacji odpowiednich bibliotek. W tym miejscu pobierzesz Mozilla Firefox 3.6 na Windows za free. Minimalne wymagania sprzętowe

Procesor Pentium 233 MHz, 64 MB RAM, 52 MB miejsca na dysku twardym.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mozilla Firefox 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe