Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Chrome 4.0 (Mac OS X)

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 18.05.2009
Rozmiar: 17.3 MB
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 1669

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Chrome 4.0 (Mac OS X)

Długo oczekiwana pierwsza wersja przeglądarki internetowej Google Chrome dla systemu Mac OS X. Firma Google, producent najczęściej używanej wyszukiwarki internetowej świata, postanowiła stworzyć swoją własną aplikację do obsługi swojego sztandarowego produktu. I tak właśnie powstał Google Chrome - innowacyjna przeglądarka internetowa, która ma wielką szansę stać sie poważną konkurencją dla wiodących obecnie na rynku Mozilla Firefoxa i Internet Explorera. Dostępna do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl wersja przeglądarki dla użytkowników systemu Mac OS X na dzień dzisiejszy jest mniej dopracowana, niż ta sama wersja dla systemu Windows, ale tylko kwestią czasu jest moment zrównania się tych dwóch świetnych produktów. Wygląd i funkcjonalność każdej nowo otwartej w Google Chrome strony, jak również fakt, iż każda strona jest osobnym, niezależnym procesem to tylko niektóre ciekawe rozwiązania, które produkt firmy Google oferuje. Ściągnij za darmo tylko ze strony pobierz.pl Google Chrome dla systemu Mac OS X.

 Na stronie pobierz.pl znajduje sie również do pobrania za darmo wersja przeglądarki internetowej Google Chrome dla systemu Windows:

 - Google Chrome dla systemu Windows

Podobne Przeglądarki internetowe

 • TheWorld Browser

  Przeglądarka działa w oparciu o silnik renderujący Trident.

 • Lunascape

  Lunascape jest anglojęzyczna przeglądarką rozwijana przez japońską firmę Lunascape Corporation i obsługującą aż trzy popularne silniki renderujące.

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Claws Mail

  Claws Mail to kolejny już, darmowy klient poczty elektronicznej oraz grup dyskusyjnych.

 • Sleipnir

  Pobierz za darmo niesamowicie funkcjonalną i nowoczesną przeglądarkę internetową - Sleipnir!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Chrome 4.0 (Mac OS X)

dodał: ~Makjuzer , 18.05.2009

Super, szkoda że nie dodaliście że Chrome dla Mac OS X jest wyłącznie dla maków wyposażonych w procesory Intel.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe