Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Cruz 0.4

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Todd Ditchendorf
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Rozmiar: 0.7 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 303

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Cruz 0.4

Cruz to nowa przeglądarka internetowa dla systemu Mac OS X.

Aplikacja została stworzona na bazie silnika WebKit (tego samego co Safari) i jest przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników. Cruz posiada funkcje, których próżno szukać w innych przeglądarkach min.: posiada wbudowaną obsługę skryptów Greasemonkey oraz architekturę Open Plug-in. Dodatkowo za pomocą wtyczek można rozbudowywać jej funkcjonalność.
Z nowości jakie obsługuje przeglądarka można jeszcze wymienić: obsługę trybu pełnoekranowego, usługę skracania linków (podobną do (TinyURL), BrowsaBrowsa - który pozwala na uruchomienie dwóch pasków bocznych (podobnych do tych z Firefoxa, ale tutaj są bardziej rozbudowane).

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera

 • Slim Browser

  Slim Browser to ciekawa alternatywa dla popularnych przeglądarek internetowych stworzona na silniku Internet Explorer i wzbogacona o szereg przydatnych funkcji.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • BlackHawk

  BlackHawk to nieco mniej popularna od produktów największych graczy na rynku, ale godna uwagi przeglądarka internetowa. Jej główną zaletą jest połączenie najlepszych cech Chrome'a od Google oraz Mozilli Firefox.

 • Cyberfox

  Cyberfox to alternatywna przeglądarka internetowa, która powstała na bazie popularnego na całym świecie Firefoksa.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Cruz 0.4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe