Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Camino 2.0.1

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: The Camino Project
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 11.02.2010
Rozmiar: 21.5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 323

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Camino 2.0.1

Camino to przeglądarka internetowa zbudowana przez Fundację Mozilla od podstaw w myślą o systemach Mac OS X na silniku renderującym Gecko użytym w Mozilla Firefox. Najnowsza przeglądarka Camino posiada blokadę wyskakujących okienek i animacji Flash, ochronę przed atakami typu phishing i malware oraz możliwość podglądu wszystkich otwartych okien w jednej karcie. Camino 2 działa po polsku i w czternastu innych językach. Pobierz i używaj Camino 2 za free bez ograniczeń.

Komfort pracy z Camino zapewnia surfowanie w zakładkach, podgląd otwartych stron w jednym oknie oraz możliwość przestawiania kolejności zakładek. Camino pozwala blokować reklamy, okienka pop-up i animacje Flash. Jeśli dana strona wymaga obsługi Flash lub okienek można ustawić wyjątek tylko dla niej i nadal spokojnie serfować bez wyskakujących reklam. Obsługa haseł i nazw użytkownika zapewnia kompatybilność Camino z Mac OS X Keychain, Safari i innymi programami Mac OS X. Wypróbuj Camino 2 – pobierz klikając zielony przycisk pod tekstem.

W Camino znajdziemy oczywiście wszystkie funkcje znane z innych popularnych przeglądarek. Camino 2 kontroluje proces download danych i powiadamia kiedy ściąganie jest zakończone. Camino sprawdza pisownię, posiada funkcję zoom (całej zawartości strony, nie tylko tekstu), automatycznie pobiera aktualizacje i zapamiętuje ostatnio otwarte  strony. Camino wykrywa automatycznie subskrypcje RSS i Atom i pozwala eksportować je do zainstalowanego czytnika RSS, w tym Google Reader, Bloglines i My Yahoo. Ściągnij Camino 2 - darmowy program na Mac OS X.

Licencja
Camino 2 można pobrać za darmo na licencji otwartej. Kod źródłowy Camino 2 do pobrania ze stron Mozilla "mozilla.org/MPL/#source-code"

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne, na jakich działa Camino 2 to Mac OS X 10.4 i nowsze. Camino 2 w wersji pl działa od momentu zainstalowania. Camino 2 na Linux nie jest dostępna. Nie ma również oficjalnej wersji Camino 2 na Windows 7.

Camino 2.0.1, najnowsza przeglądarka internetowa na Mac OS X do pobrania tutaj w wersji polskiej. Jeśli potrzebujesz przeglądarki podobnej do Camino 2 na Windows, pobierz najnowszy Firefox z działu Internet

Podobne Przeglądarki internetowe

 • CoolNovo

  Dawniej ChromePlus, obecnie CoolNovo to rozszerzona wersja przeglądarki internetowej Google Chrome.

 • Google Chrome

  Najnowsza wersja popularnej przeglądarki internetowej Google Chrome już teraz zupełnie za darmo na Pobierz.pl!

 • Maxthon

  Rynek przeglądarek internetowych rozrasta się coraz bardziej, zaś Maxthon to świeża propozycja, która może kiedyś stać się jedną z najpopularniejszych przeglądarek sieciowych. Jest to aplikacja stworzona na bazie silnika Webkit.

 • Slimjet

  Slimjet to nieco mniej popularna na rynku przeglądarka internetowa stworzona przez firmę FlashPeak. Ten sam zespół odpowiedzialny jest za stworzenie przeglądarki Slim Browser.

 • Waterfox

  Waterfox to przeglądarka internetowa, która bazuje bezpośrednio na kodzie Firefoksa. Została jednak przygotowana specjalnie z myślą o użytkownikach 64-bitowych wersji systemu Microsoft Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Camino 2.0.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe