Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Arora 0.9

Kategoria: Przeglądarki internetowe
Producent: Benjamin C. Meyer
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 28.04.2009
Rozmiar: 11.5 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 648

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Arora 0.9

Arora - ciekawa alternatywa na rynku przeglądarek internetowych dla systemu Mac OS X, którą możesz pobrać za darmo.

Arora jest to przeglądarka internetowa dla systemu Mac Os X (choć dostępne są również jej wersje na inne systemy operacyjne jak Linux czy Windows), oparta na najnowszej wersji biblioteki Qt, działająca pod kontrolą silnika WebKit, ktory służy do renderowania stron internetowych.

Głównym założeniem twórcy Arory, Benjamina Meyera, było stworzenie stabilnej, szybkiej i wieloplatformowej przeglądarki internetowej, o całkowicie otwartym kodzie źródłowym, przy zachowaniu podstawowych funkcji typowych przeglądarek www, takich jak zgrabny wygląd, zakładki, karty, oraz dobra jakość wyświetlania stron www. W wiekszości Arora spełnia wszystkie te funkcje, choć na pewno jej optymalna wersja nie ujrzała jeszcze światła dziennego. Przeglądarka Arora do pobrania za darmo.

Podobne Przeglądarki internetowe

 • Pale Moon

  Pale Moon to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy nie chcą korzystać ze znanych, komercyjnych przeglądarek internetowych.

 • Safari

  Safari 5.1.2 to przeglądarka internetowa tworzona przez Apple, która od początku związana była z Mac OS X, a od kilku lat jest również udostępniana w wersji zgodnej z systemami operacyjnymi ze stajni Microsoft.

 • Comodo Dragon Internet Browser

  Comodo Dragon Internet Browser to przeglądarka internetowa, która nie jest jeszcze tak znana i rozpowszechniona jak inne tego typu, jednak z dnia na dzień coraz więcej użytkowników decyduje się po nią sięgnąć.

 • K-Meleon

  K-Meleon jest bardzo szybką, konfigurowalną i niewielką przeglądarką WWW przeznaczoną dla systemu Windows. Oparta została na silniku Gecko tym samym co Firefox.

 • Avant Browser

  Darmowy Avant Browser 2012 Build 8 to autonomiczne rozszerzenie Internet Explorera


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Arora 0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Przeglądarki internetowe