Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Silent Sniper 3.09

Kategoria: Pozostałe
Producent: Max Gratton
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 15.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 799

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Silent Sniper 3.09

W dzisiejszych czasach popularność zakupów przez internet rośnie w zastraszającym tempie i prawie każdy z nas ma juz swoje konto w jednym z serwisów aukcyjnym. Jednym albo dwóch:) Do największych graczy na tym rynku trzeba zaliczyć nasze rodzime Allegro, amerykański Amazon czy też Ebay i to właśnie do obsługi tego ostatniego serwisu została stworzona aplikacja Silent Sniper. Ten prosty w obsłudze program autorstwa Maxa Grattona jest przeznaczony dla osób, które na bieżąco chcą kontrolować stan obserwowanych i licytowanych przez siebie aukcji internetowych. Program umożliwia mechanizm automatycznego podbijania aukcji (na 10 sekund przed ich zakończeniem), ich śledzenia i wyszukiwania (które mozna bardzo konkretnie sprecyzować) oraz wiele innych opcji przydatnych dla każdego miłośnika internetowych zakupów.  Minimalne wymagania dla tej aplikacji to system operacyjny Mac OS X 10.4 "Tiger" (lub nowszy), połączenie internetowe i oczywiście konto na eBayu. Najnowsza wersja programu Silent Sniper - 3.0.9 - do pobrania bezpłatnie z serwsiu pobierz.pl.

Podobne Pozostałe

 • CodeTwo Exchange Sync

  CodeTwo Exchange Sync 2.0.10 jest aplikacją synchronizującą automatycznie dane między folderami serwerów Microsoft Exchange, takie jak: poczta, kalendarze, kontakty, zadania itp.

 • CommView 6

  CommView 6 to program przeznaczony do monitorowania wszystkiego, co związane jest z Internetem. Można więc dzięki niemu sprawdzać takie rzeczy jak na przykład stan przesyłanych pakietów, otwartych sesji, czy też połączeń.

 • PopTray

  PopTray to niewielkie i niezwykle proste w użyciu narzędzie, które służy zarówno do głosowego, jak również do graficznego powiadamiania użytkownika o nadejściu nowej wiadomości na konto poczty e-mail.

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • Steam

  Steam to jedna z najpopularniejszych platform, przeznaczonych do cyfrowej dystrybucji gier.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Silent Sniper 3.09Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe