Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Feeder 2.0.7

Kategoria: Pozostałe
Producent: Reinvented Software
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 13.05.2009
Rozmiar: 5.6 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 151

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Feeder 2.0.7

Feeder 2.0.7 to program do tworzenia, edycji i publikacji wiadomości RSS. Program autorstwa firmy Reinvented Software to doskonałe narzędzie do rozpowszechniania informacji publikowanych na stronach WWW (RSS). Dzięki aplikacji Feeder 2.0.7 użytkownicy systemu Mac OS X 10.5 "Leopard" mogą publikować swoje dzieła przez FTP, SFTP, MobileMe czy Amazon S3. Mniej zaawansowane osoby mogą wesprzeć się dostępnymi w aplikacji szablonami. Program Feeder 2.0.7 można pobrać za darmo tylko ze strony pobierz.pl

Podobne Pozostałe

 • AM-DeadLink

  AM-DeadLink to niewielka i przede wszystkim darmowa aplikacja, która może okazać się niezwykle pomocna tym użytkownikom, którzy mają ogromną liczbę zapisanych stron internetowych w zakładce Ulubione w swojej przeglądarce internetowej.

 • AI RoboForm

  AI RoboForm jest narzędziem do zarządzania hasłami i danymi wpisywanymi w formularzach na stronach internetowych.

 • Sysinternals Suite

  Dostępny za darmo zestaw Sysinternals Suite to zestaw apliakcji niezbędnych każdemu użytkownikowi systemu Windows

 • cFosSpeed

  Czym jest cFosSpeed 7.00 Build 1901? Ogólnie rzecz ujmując – to aplikacja przeznaczona do przyśpieszania działania Internetu. Instalowana jest jako sterownik Windows, a będąc w systemie dokonuje oceny ważności pakietów i ich priorytetów.

 • Aukcyjka

  Aukcyjka 2013 to oprogramowanie, które może okazać się niezwykle przydatne wszystkim tym, którzy zajmują się sprzedażą towarów w popularnym serwisie aukcyjnym Allegro.pl.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Feeder 2.0.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Pozostałe