Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype 2.8

Kategoria: Komunikatory
Producent: Skype
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 43,9 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 4486

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skype 2.8

Program Skype jest to aplikacja, której w zasadzie nie trzeba przedstawiać. Ten bezpłatny komunikator jest chyba najbardziej znanym i cenionym programem służącym do prowadzenia komunikacji w sieci. Umożliwia prowadzenie rozmów głosowych jak również wideo rozmów, w roździelczości nawet 640 x 480 pikseli z szybkością 25 klatek na sekundę (w zależności od kamery) i przy doskonałej jakości dźwięku, wysyłania wiadomości sms, brania udziału w czatach grupowych i rozmowach konferencyjnych i nie tylko... Użytkownicy najnowszych "Maców", działających pod kontrolą systemu Mac OS X 10.5 (Leopard) napewno ucieszy fakt, iz dostępna na stronie pobierz.pl wersja programu Skype 2.8 będzie działać z ich systemem.

Podobne Komunikatory

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Zello

  Bardzo prosta w obsłudze i w pełni bezpłatna aplikacja, przeznaczona do komunikacji głosowej za pośrednictwem sieci internetowej.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype 2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory