Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Skype 2.8

Kategoria: Komunikatory
Producent: Skype
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 43,9 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 4480

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Skype 2.8

Program Skype jest to aplikacja, której w zasadzie nie trzeba przedstawiać. Ten bezpłatny komunikator jest chyba najbardziej znanym i cenionym programem służącym do prowadzenia komunikacji w sieci. Umożliwia prowadzenie rozmów głosowych jak również wideo rozmów, w roździelczości nawet 640 x 480 pikseli z szybkością 25 klatek na sekundę (w zależności od kamery) i przy doskonałej jakości dźwięku, wysyłania wiadomości sms, brania udziału w czatach grupowych i rozmowach konferencyjnych i nie tylko... Użytkownicy najnowszych "Maców", działających pod kontrolą systemu Mac OS X 10.5 (Leopard) napewno ucieszy fakt, iz dostępna na stronie pobierz.pl wersja programu Skype 2.8 będzie działać z ich systemem.

Podobne Komunikatory

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Skype 2.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory