Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Proteus 4.2.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: Proteusim
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 17.2 MB
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 273

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Proteus 4.2.1

Proteus jest bardzo popularnym wśród użytkowników oprogramowania spod znaku Steve’a Jobsa komunikatorem internetowym. Możliwość wyświetlania w jednym oknie rozmówców korzystających z wielu sieci (ICQ, Gadu-Gadu) oraz zaznaczanie odpowiednimi znaczkami grupy użytkowników korzystających z danej sieci jest czynnikiem wyróżniającym go spośród innych tego typu programów. Dodatkowo bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze interfejs przysporzył Proteusowi wielu zwolenników. Za darmo do pobrania ze strony pobierz.pl.

Podobne Komunikatory

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.

 • TeamSpeak

  TeamSpeak jest komunikatorem internetowym przeznaczonym głownie do rozmów głosowych.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Proteus 4.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory