Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Proteus 4.2.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: Proteusim
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 17.2 MB
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 275

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Proteus 4.2.1

Proteus jest bardzo popularnym wśród użytkowników oprogramowania spod znaku Steve’a Jobsa komunikatorem internetowym. Możliwość wyświetlania w jednym oknie rozmówców korzystających z wielu sieci (ICQ, Gadu-Gadu) oraz zaznaczanie odpowiednimi znaczkami grupy użytkowników korzystających z danej sieci jest czynnikiem wyróżniającym go spośród innych tego typu programów. Dodatkowo bardzo czytelny i intuicyjny w obsłudze interfejs przysporzył Proteusowi wielu zwolenników. Za darmo do pobrania ze strony pobierz.pl.

Podobne Komunikatory

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Proteus 4.2.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory