Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Messenger for Mac 7.0.2

Kategoria: Komunikatory
Producent: Microsoft
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 21.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 378

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Messenger for Mac 7.0.2

Ciekawa alternatywa na rynku komunikatorów internetowych łącząca funkcjonalność firmy Microsoft z pomysłowościa i estetyką firmy Apple - Messenger for Mac 7.0.2.

I kto powiedział, że dwóch gigantów komputerowych, czyli firmy Microsoft i Apple, których współzałożyciele wzajemnie i publicznie sie atakują, nie mogą ze sobą współpracować? Najlepszym tego dowodem jest właśnie wprowadzona na rynek najnowsza wersja programu do wymiany komunikatów pomiędzy swoimi użytkownikami - Messenger for Mac 7.0.2. Wszystkie najważniejsze opcje tego typu programów, w połączeniu z funkcjonalnym, genialnym wręcz w swej prostocie interfejsem oraz możliwościa pracy nie tylko pod kontrola systemu Mac OS X, ale również zwykłych PC daje produkt niemal optymalny. Ten  komunikator internetowy jest bez wątpienia jedną z ciekawawszych tego typu aplikacji dostępnych na rynku i dowodem na to, że wszystkie granice można przełamywać dla dobra zwykłych użytkowników. Do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl.

Podobne Komunikatory

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Miranda IM

  Miranda IM to wygodny komunikator, który pozwala użytkownikowi na łączenie się ze znajomymi. Nie muszą oni mieć tej aplikacji – Miranda IM łączy się z niemal wszystkimi istniejącymi sieciami, jak na przykład Tlen, Gadu-Gadu, Yahoo Messenger, MSN, IRC i inne.

 • OnetSkype

  Skype to popularny komunikator internetowy, oparty na technologii p2p. Stworzony przez twórców programu KaZaA.

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Messenger for Mac 7.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory