Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kadu 0.6.5.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: KaduTeam
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 37 MB
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 962

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Kadu 0.6.5.1

Ciekawą propozycją na rynku komunikatorów internetowych działających pod systemem Mac OS X jest program firmy KaduTeam - Kadu. W skrócie jest on kopią popularnego komunikatora Gadu-Gadu, zawierającą opcje m.in. prowadzenia rozmów konferencyjnych, powiadamiania o nowej poczcie, sprawdzania pisowni czy możliwości wysyłania smsów. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników istnieje opcja dodawania do komunikatora własnych wcześniej stworzonych modułów – wynika to z faktu, iż Kadu należy do grupy tzw. wolnego oprogramowania. Program do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl.

Podobne Komunikatory

 • ooVoo

  ooVoo 3.5.6 to komunikator internetowy, który walczy o swoją pozycję na rynku tego typu aplikacji. Został on stworzony jako konkurencja dla takiej potęgi, jak Skype, a czy ma szanse stać się konkurencją dla giganta?

 • Gadu Gadu (GG)

  Gadu-Gadu to dziś chyba najpopularniejszy polski komunikator. Jego najnowsza odsłona oferuje dodatkowo wiele przydatnych funkcji. Teraz za darmo na Pobierz.pl!

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Kadu

  Kadu to komunikator internetowy, który jest klientem Gadu-Gadu stworzonym dla systemów Linux, BSD oraz Mac. Jego zasadniczymi cechami są: całkowity brak reklam, przyjazna obsługa interfejsu użytkownika oraz dostęp do kodu źródłowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kadu 0.6.5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory