Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Kadu 0.6.5.1

Kategoria: Komunikatory
Producent: KaduTeam
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 37 MB
System operacyjny: Mac OS X
Liczba pobrań: 962

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Kadu 0.6.5.1

Ciekawą propozycją na rynku komunikatorów internetowych działających pod systemem Mac OS X jest program firmy KaduTeam - Kadu. W skrócie jest on kopią popularnego komunikatora Gadu-Gadu, zawierającą opcje m.in. prowadzenia rozmów konferencyjnych, powiadamiania o nowej poczcie, sprawdzania pisowni czy możliwości wysyłania smsów. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników istnieje opcja dodawania do komunikatora własnych wcześniej stworzonych modułów – wynika to z faktu, iż Kadu należy do grupy tzw. wolnego oprogramowania. Program do pobrania bezpłatnie ze strony pobierz.pl.

Podobne Komunikatory

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Pidgin

  Darmowy Pidgin 2.10.1 to komunikator pozwalający obsługiwać wiele sieci

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Franz

  Bardzo nowoczesny i ciekawy w działaniu, a przy tym prosty w obsłudze komunikator obsługujący wiele serwisów i platform jednocześnie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Kadu 0.6.5.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory