Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

iSoftPhone 2.6

Kategoria: Komunikatory
Producent: Xnet Communications
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 06.05.2009
Rozmiar: 6.2 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 202

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis iSoftPhone 2.6

Prowadzenie rozmów głosowych poprzez Internet staje się coraz bardziej popularną formą komunikacji w dzisiejszych czasach. Spowodowane jest to między innymi coraz większą ilością aplikacji pojawiających się na rynku, a służących prowadzeniu właśnie tego typu rozmów (VoIP). Do najnowszych produktów z tej kategorii należy właśnie program niemieckiej firmy Xnet Communications - iSoftPhone 2.5. Napisane wyłącznie z myśla o użytkownikach systemu Mac OS X to narzędzie do telefonii internetowej zapewnia krystalicznie czystą jakość dźwięku podczas komunikacji, co w porównaniu z funkcjonalnym interfejsem oraz możliwością korzystania z usług kilku operatorów daje produkt optymalny. Najnowsza wersja programu iSoftPhone 2.6 jest do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl.

Podobne Komunikatory

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Digsby

  Digsby to dość popularny i darmowy multikomunikator internetowy, który wspiera praktycznie wszystkie, najważniejsze światowe sieci, takie jak AIM, MSN, Yahoo, ICQ, Google Talk czy Jabber.

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: iSoftPhone 2.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory