Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adium 1.3.8

Kategoria: Komunikatory
Producent: Adium
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 21,4 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 350

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Adium 1.3.8

Bodajże jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych przeznaczonych dla systemu Mac OS X. Do jego najważniejszych zalet należy przede wszystkim obsługa wielu sieci (w tym MSN, Yahoo! i Google Talk), przejrzysty i funkcjonalny interfejs (z opcją wyboru ”skórek”) oraz możliwość instalacji dodatkowych wtyczek rozszerzających funkcjonalność komunikatora.

Z drugiej jednak strony słaba współpraca z Gadu-Gadu, a dokładniej brak możliwości prowadzenia rozmów głosowych oraz wysyłania obrazków i plików może zniechęcać, gdyż dalej najpopularniejszych systemem domowym jest Windows a najpopularniejszych komunikatorem działającym z tym systemem jest właśnie Gadu-Gadu. Najnowszą wersje Adium 1.3.8 można pobrać bezpłatnie ze strony pobierz.pl


Podobne Komunikatory

 • Camfrog Video Chat

  Camfrog Video Chat to komunikator wykorzystywany głównie do rozmów wizualnych z wykorzystaniem kamery internetowej i mikrofonu.

 • ICQ

  ICQ to najpopularniejszy, darmowy i prosty w obsłudze komunikator internetowy, który ułatwi Wam kontakty ze znajomymi.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Jabbin

  Jabbin to komunikator internetowy, który pozwala na wymianę wiadomości głosowych w sieci Jabber/XMPP. Program działa w oparciu o technologię VoIP, która pozwala na płynny transfer wiadomości głosowych, a także przesyłanie plików.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adium 1.3.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory