Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adium 1.3.8

Kategoria: Komunikatory
Producent: Adium
Licencja: GNU GPL Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 21,4 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 350

GNU GPL

Powszechna Licencja Publiczna GNU (GNU General Public License) Jest to oprogramowanie w pełni otwarte i bezpłatne. Licencja GNU GPL opiera się o cztery podstawowe zasady. 0. Możliwość uruchamiania programu w dowolnym celu 1. Możliwość analizowania, jak program działa i dostosowywania go do swoich potrzeb 2. Możliwość rozpowszechniania niezmodyfikowanej kopii programu 3. Możliwość udoskonalania programu i publicznego rozpowszechniania własnych ulepszeń, dzięki czemu może z nich skorzystać cała społeczność. Obecnie najpopularniejsza jest wersja 2 GNU GPL wydana w 1991 r. W 2007 roku wydano wersję 3 licencji.

Opis Adium 1.3.8

Bodajże jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych przeznaczonych dla systemu Mac OS X. Do jego najważniejszych zalet należy przede wszystkim obsługa wielu sieci (w tym MSN, Yahoo! i Google Talk), przejrzysty i funkcjonalny interfejs (z opcją wyboru ”skórek”) oraz możliwość instalacji dodatkowych wtyczek rozszerzających funkcjonalność komunikatora.

Z drugiej jednak strony słaba współpraca z Gadu-Gadu, a dokładniej brak możliwości prowadzenia rozmów głosowych oraz wysyłania obrazków i plików może zniechęcać, gdyż dalej najpopularniejszych systemem domowym jest Windows a najpopularniejszych komunikatorem działającym z tym systemem jest właśnie Gadu-Gadu. Najnowszą wersje Adium 1.3.8 można pobrać bezpłatnie ze strony pobierz.pl


Podobne Komunikatory

 • Tlen

  Komunikator Tlen to drugi, co do popularności komunikator internetowy.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.

 • Taboret2

  Taboret2 to niezwykle prosty w obsłudze, polski program pozwalający na czatowanie w serwisie czat.onet.pl bez konieczności uruchamiania strony.

 • AQQ

  Komunikator AQQ 2.4.5 Build 20 zapewnia zupełnie nową jakość komunikacji zarówno pod względem funkcjonalności jak i estetyki.

 • Gajim

  Często korzystasz z komunikatorów internetowych? Jeśli tak to ta propozycja powinna Cię szczególnie zainteresować. Gajim to wieloplatformowy komunikator internetowy zarówno dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, jak i Linux.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adium 1.3.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory