Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adium 1.3.10

Kategoria: Komunikatory
Producent: Adium Team
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 21.3 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 314

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adium 1.3.10

Adium 1.3.10 to najnowsza wersja komunikatora internetowego, stworzonego na licencji GNU GPL. Co to oznacza? Po pierwsze – Adium jest darmowy. Po drugie – każdy może go modyfikować i udostępniać taką wersję użytkownikom Internetu.  Co daje nam komunikator Adium?

Jest to wygodne narzędzie zwłaszcza wtedy, gdy posługujesz się na co dzień kilkoma innymi. Komunikator internetowy Adium pozwala na obsługę wszystkich w tym właśnie jednym. Mamy tu obsługę między innymi Gadu-Gadu, MSN, Mac(Chat), Google Talk. Pełna wersja Adium obsługuje także inne, jak na przykład Jabber, ICQ, XMPP, Bonjour czy QQ. Jeśli więc używasz kilku komunikatorów, możesz zrezygnować z nich na rzecz jednego, który wykluczy konieczność  otwierania wielu aplikacji na raz. Jako że Adium jest za darmo, nie wahaj się, tylko pobierz tą aplikację. Download Adium i konfiguracja to ledwie kilka chwil, a zaoszczędzisz dzięki niemu sporo czasu.

Prezentujemy tu najnowszą wersję Adium do pobrania. Trzeba od razu dodać, że jest to bardzo popularny komunikator internetowy na Mac. Jeśli sam używasz tego systemu, spytaj o dostępny po polsku Adium swoich znajomych. Z pewnością z nich wielu używa tej aplikacji. Nie ma wersji Adium na Windows, nie planowana jest także wersja Adium na Linux. Jednak na te systemy są inne tego typu aplikacje.  Jeżeli zaś masz Mac, pobierz Adium i ciesz się wygodą komunikacji!

Przeznaczony wyłącznie na Mac komunikator Adium z pewnością wart jest polecenia. Apliakcja jest stabilna i działa dość sprawnie. Pełna wersja Adium nie kosztuje ani grosza, co też jest sporym plusem tego programu.  Obecnie istnieje 27 wersji językowych. Jest w nich także Adium pl. Dlatego też nie będziesz mieć żadnych problemów z jego obsługą. Nie potrzebne Ci będzie też żadne spolszczenie Adium.

Możesz przetestować Adium na swoim Mac w każdej chwili. Program jest do pobrania w każdym momencie. Co jakiś czas wychodzi nowa wersja Adium za free. Bądź pewien, że każdą ulepszoną odsłonę komunikatora znajdziesz na naszych stronach, więc zaglądaj tu często. Adium na Mak-u pozwala także na inne czynności, np. transfer plików. Nadto możesz dokonać customizacji komunikatora tak, aby wyglądał w przyjazny dla oka sposób. Sprawdź to zresztą samemu!

Podobne Komunikatory

 • Yahoo! Messenger

  Yahoo! Messenger 11.5.0.192 to komunikator niezwykle popularny za granicą a szczególnie w krajach, w których wysoką pozycje ma serwis Yahoo! Komunikator umożliwia przeprowadzanie rozmów tekstowych, głosowych i wideo. Do ciekawszych funkcji programu należy słuchanie radia internetowego i możliwość nadawania własnego.

 • Karaluch

  Karaluch jest całkowicie darmowym komunikatorem internetowym, korzystającym, podobnie jak Kadu czy GNUGadu ze znanego protokołu GG.

 • Gadu-reader

  Gadu-Reader 1.0 to bardzo proste narzędzie, za pomocą którego możliwe staje się odnalezienie i odczytanie z dysku komputera zapomnianych haseł do najpopularniejszego w Polsce komunikatora internetowego Gadu-Gadu.

 • Trillian Astra

  Trillian to bardzo ciekawy komunikator obsługujący kilka protokołów AIM, ICQ, MSN, Yahoo Messenger oraz IRC.

 • Gizmo

  Gizmo 4 to bardzo popularny komunikator internetowy umożliwiający prowadzenie rozmów głosowych. Dzięki usłudze VoIP, Gizmo 4 pozwala na wykonanie bezpłatnych połączeń pomiędzy użytkownikami, a nawet prowadzenie zaawansowanych konferencji, w których wziąć udział może nawet 99 osób.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adium 1.3.10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Komunikatory