Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Google Notifier 1.10.5 (Mac OS X)

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Google
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 1 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.3 "Panther", 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 242

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Google Notifier 1.10.5 (Mac OS X)

Google Notifier 1.10.5 to prosta aplikacja dla użytkowników systemu Mac OS X, którzy dodatkowo posiadają konto poczty elektronicznej na Gmailu. Ten prosty program firmy Google zapewnia łatwy i szybki dostęp do prywatnego konta Gmail użytkownika bez otwierania przeglądarki internetowej. Google Notifier 1.10.4 informuje użytkownika systemu Mac OS X o nowej wiadomości, wyświetlając temat wiadomości,  jej nadawcę oraz krótki fragment. Pobierz za darmo program Google Notifier 1.10.5 tylko ze strony pobierz.pl.

Na stronie pobierz.pl znajduje sie również specjalna wersja programu Google Notifier 1.10.5 użytkowników systemu Windows:

- Google Notifier 1.10.5 dla systemu Windows

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • GoogSysTray

  GoogSysTray 1.2.0 to niewielka, aczkolwiek bardzo użyteczna aplikacja, przeznaczona dla wszystkich użytkowników poczty GMail. Doskonale pomaga także osobom korzystającym z innych technologii Google, jak na przykład Celandar, Reader, Voice czy Wave.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • CodeTwoOutlookAutoConfig

  CodeTwo AutoConfig to prosty w obsłudze, niewielki i przede wszystkim darmowy program, który przyda się każdemu, kto zaczyna swoją przygodę z konfiguracją klientów poczty elektronicznej.

 • Taglocity

  Taglocity w wersji podstawowej, którą tu prezentujemy jest darmowym rozszerzeniem dla programu Outlook.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Google Notifier 1.10.5 (Mac OS X)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci e-mail