Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fun Card Maker 1.0.2

Kategoria: Klienci poczty elektronicznej
Producent: Ohanaware
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 11.05.2009
Rozmiar: 4.4 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.4 "Tiger", 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 399

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fun Card Maker 1.0.2

Fun Card Maker 1.0.2 to ciekawa aplikacja do tworzenia kartek pocztowych do wysyłania przez pocztę elektroniczną (Email). Wszystko co należy zrobić do wybrać odpowiednie zdjęcie, wpisać wiadomość i gotowe! Wersja freeware programu firmy Ohanaware dostępna do pobrania za darmo ze strony pobierz.pl, jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowników systemu Mac OS X 10.4 "Tiger" lub nowszej. 

Podobne Klienci poczty elektronicznej

 • The Bat!

  The Bat! to świetna alternatywa dla Outlooka. Klient poczty elektronicznej, który spodoba się zarówno profesjonalistom, jak i tym nieco mniej zaawansowanym użytkownikom

 • Mozilla Thunderbird

  Mozilla Thunderbird 17.06 - najnowsza odsłona popularnego klienta poczty elektronicznej.

 • CodeTwo Public Folders

  CodeTwo Public Folders umożliwi Ci rozszerzenie możliwości Microsoft Outlook i tworzenie w nim publicznych folderów.

 • Gmail Notifier Pro

  Praktyczne, darmowe i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego będziemy cały czas na bieżąco ze swoją pocztą elektroniczną, zarówno Gmail, jak i Hotmail Yahoo itp.

 • Asystent Skrzynka Pocztowa

  Asystent Skrzynka Pocztowa 2011 to prosty klient pocztowy stworzony głównie z myślą o przedsiębiorcach i ludziach zajmujących się handlem. Program pozwala na obsługę dowolniej liczby kont pocztowych i może być uruchamiany z urządzenia USB.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fun Card Maker 1.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Klienci e-mail