Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Voila 2.5

Kategoria: Zrzuty ekranowe
Producent: Global Delight Technologies
Licencja: Shareware Licencja
Data dodania: 06.05.2009
Rozmiar: 10.2 MB
System operacyjny: Mac OS X 10.5 "Leopard"
Liczba pobrań: 131

Shareware

Jest to oprogramowanie płatne. Często jednak producenci oprogramowania dają użytkownikowi możliwość wypróbowania oprogramowanie udostępniając wersją z ograniczeniem czasowym Trial, lub o ograniczonej funkcjonalności Demo.

Opis Voila 2.5

Aplikacja Voila 2.5 to świetna alternatywa dla znanej wszystkim użytkownikom komputerów firmy Apple kombinacji klawiszy "SHIFT+ Jabłko + 3", służącej do robienia zrzutów ekranowych. Dzięki rozbudowany funkcjom, jak na przykład jednoczesny zrzut kilku wybranych fragmentów pulpitu, dodawanie adnotacji (tekst, linia, strzałka itp) i efektów czy organizacji zdjęć ten mały program firmy Global Delight Technologies zdecydowanie zwiększa pole manewru użytkownikom systemów Mac OS X 10.5 "Leopard" w dziedzinie zrzutów ekranowych. Najnowsza wersja aplikacji Voila - 2.5 - jest do pobrania bezpłatnie tylko ze strony pobierz.pl!

Podobne Zrzuty ekranowe

 • Ashampoo Snap

  Najnowsza wersja przydatnej i prostej w obsłudze aplikacji przeznaczonej do tworzenia zrzutów ekranu i nagrywania filmów instruktażowych.

 • Screenpresso

  Screenpresso 1.3.7.11 to niezwykle użyteczne narzędzie, dzięki któremu możemy bez problemu dokonywać zrzutów ekranowych. Jest to więc idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce uwiecznić zabawę w ulubionej grze, wysoki wynik czy też po prostu ciekawą scenę.

 • PlayClaw

  PlayClaw to program umożliwiający szybkie wykonywanie zrzutów ekranu z gier, a także nagrywanie filmików wraz z dźwiękiem audio. Dzięki temu, użytkownicy mogą zachować na swoim dysku ciekawe i godne pochwalenia się z innymi graczami momenty z rozgrywki, a także mogą tworzyć, np. wideo poradniki i recenzje.

 • Screenshot Captor

  Screenshot Captor to bardzo przydatne, darmowe narzędzie, które posłuży nam do robienia zrzutów całego pulpitu, wybranych jego obszarów, okien uruchomionych aplikacji itp

 • Hardcopy

  Bezpłatny program, który umożliwia wykonanie zrzutów ekranu, przeznaczony dla komputerów pracujących na systemie operacyjnym Windows.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Voila 2.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Zrzuty ekranowe